Ярослав Рущишин планує балотуватися на посаду міського голови Львова

09:39 18 липня 2020 р.

Ярослав Рущишин був обраний до Верховної ради 9 скликання від партії «Голос» за виборчим округом №117 (Львівська область), як безпартійний.

Депутат фракції Голос Ярослав Рущишин заявив про намір взяти участь у виборах на пост міського голови Львова. Про це він заявив під час прямого ефіру на Радіо Свобода.

«Маю надію, що мене (на вибори – ред.) висуне наша міська конференція партії «Голос». Якщо говорити про нашу політичну силу, то ми приносимо нову якість політики. Те саме хочемо зробити і в міському самоврядуванні. Тому що всі ці шоу і бійки, які у нас відбуваються, треба припиняти», – сказав Рущишин в ефірі програми Свобода LIVE.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня. Дату їх проведення 15 липня затвердила Верховна Рада. Постанову підтримали 326 народних депутатів.

Нагадаємо, що наміри боротися за крісло Андрія Садового мають також Тарас Батенко, Ігор Васюник, Ігор Кузьмак. Але соціологи, близькі до Андрія Садового, заявляють, що він це крісло нікому не віддасть.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу