Ярослав Дубневич не вважає себе сепаратистом і судитися з Тетяною Чорновол не буде

17:38 2 жовтня 2014 р.

Ярослав Дубневич не платив нікому в політичній партії «Блок Петра Порошенка» за свою підтримку під час виборчої кампанії. І йому грошей за підтримку блоку ніхто не давав.

Про це він заявив під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати, які відбуваються в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ). Нагадаємо, що Тетяна Чорновол, під час представлення партії «Народний фронт» у Львівському прес-клубі, звинуватила Ярослава Дубневича в тому, що він купує голоси виборців та назвала його сепаратистом.

- Ми з Тетяною Чорновол конкурували на виборах 2012 року. Проходила серйозна боротьба на окрузі. Після виборів я з Тетяною не спілкувався, тому що ми не перетиналися. І я радий, що Тетяна, незважаючи на особисту трагедію, залишилася в політичному та громадському житті, - відповідає заочно Ярослав Дубневич.

За його словами, її звинувачення - це лише психологічний зрив його колишньої опонентки на виборах та її особиста думка. І він за ці слова позиватися до неї не буде. Відповідаючи на питання, що потрібно зробити, аби зупинити війну з Росією, вважає, що нам потрібна міцна влада. Бо 23 роки в країні нічого не робилося, а за останні три роки, за часи Януковича, цілковито була знищена бойова армія. І своїм особистим внеском у перемогу Ярослав Дубневич вважає допомогу волонтерам, неодноразову і фінансово вагому.

- Я вважаю, що нам потрібен час, щоби озброїти і підготувати нашу армію. Ми зараз воюємо не стільки з сепаратистами, скільки з путінською армією. Нам потрібен час, щоби завершити війну дипломатичним шляхом. А якщо нам це не вдасться, то вже підготовленою армією звільнити Україну, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

15:15 27 вересня 2020 р.

У Львові, удаючи опитування, дві політпартії збирають персональні дані містян

У Львові представники ВО «Батьківщина» збирають підписи та персональні дані містян під виглядом опитування щодо програми «Доступні ліки та безкоштовні аналізи у лабораторіях». А «Європейська Солідарність» пропонує заповнити анкету прихильника і розповісти про житлово-комунальні проблеми. Такі дії можуть мати ознаку маніпуляції з даними виборцями.

Рубрика: Політика

14:35 26 вересня 2020 р.

Львівський митрополит Мєчислав Мокшицький заявив про загрозу українського націоналізму

Львівський митрополит латинського обряду, архієпископ Мєчислав Мокшицький заявив, що український націоналізм – це одна з найсерйозніших проблем Римо-католицької церкви на Сході. Духовник бере участь у конференції в Любліні, присвяченій ситуації церкви і поляків на Сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу