Ярош забрав всі голоси Тягнибока, а Тягнибок – Яроша

17:47 26 травня 2014 р.

Праворадикальні кандидати набрали майже однаковий відсоток голосів. Про це під час відеомосту між Львовом і і Дніпропетровськом «Україна після першого туру президентських виборів: аналіз результатів та прогнози» сказав виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення ВГО «Комітет виборців України» Станіслав Жолудєв.

Але на Дніпропетровщині і у Львові, за словами експерта, ситуація з голосуванням за Олега Тягнибока і Дмитра Яроша діаметрально протилежна: Ярош у Дніпропетровській області забрав всі голоси Тягнибока, а Тягнибок - у Львівській – усі голоси Яроша. Загалом найбільше голосів в Україні Ярош набрав на рідній Дніпропетровщині.

Ще одна характерна тенденція, яку зауважив Станіслав Жолудєв: «Уперше за 23 роки за Петра Симоненка в Україні проголосувало лише 1,2%, тоді як на Дніпропетровщині - 3,5%. Це означає, що електоральне поле Дніпропетровської області тяжіє до східних областей. В той же час це означає, що йому є куди рости, аби не консервувати свої пострадянські сподівання».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

09:56 21 жовтня 2020 р.

На Львівщині агітатори обтелефоновують виборців і просять проголосувати за “ЄС” та Олега Синютку

19 жовтня агітатори обтелефонували мешканців Львівщини із проханням прийти на вибори 25 жовтня, проголосувати за “Європейську Солідарність” та кандидата на посаду очільника міського голови Львова Олега Синютку.

Рубрика: Політика

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу