Янукович заблокував Угоду, яка вже через 10 років може зробити Україну членом ЄС - Огризко

14:02 25 листопада 2013 р.


Фото: iPress.ua

Угода про асоціацію з ЄС, якщо ми почнемо працювати з наступного дня після її підписання і виконувати, дозволить нам подати через 7-8 років заявку на вступ в ЄС.

Відтак, ще після кількох років переговорів, загалом за 10 років, Україна може стати членом ЄС.Так заявив у програмі Львівського прес-слубу "6 хвилин про" екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко.

"Дуже щасливий тим, що на саме на мою каденцію міністра припала подія, яка стала початком процесу, який ми сьогодні завершуємо. Бо 2008 року на саміті "Україна-ЄС" президенти Ющенко і Саркозі - Франція тоді головувала а ЄС - дали старт цій роботі.Ми за йе боролися кілька років перед цим, переконуючи ЄС, що треба міняти ставлення до України, що ми не є сусідами Європи, що ми є частиною Європи і мусимо ставати один до одного ближчими. Власне з цього народилася ідея  підписання Угоди про асоціацію. Комуністи закидають, що це така сама угода, як з Чилі чи з Гондурасом. Нічого подібного. Це угода, якої не мала Польща, коли починала шлях до ЄС. Ця угода на порядок глибша і сильніша від тих, які наші західні сусіди підписували, коли починали процес євроінтеграції",- наголосив Володимир Огризко.


"Ця угода така, яка дасть нам можливість через 7-8 років, якщо ми почнемо працювати з наступного дня після її підписання і її виконувати, подати заявку на вступ у ЄС. Провести ще кілька років переговори і загалом впродовж 10 років стати членом ЄС.

За непідписанням угоди можуть бути дуже сумні розвитки подій. Я не хочу, щоби ми вчергове опинилися в ролі УНР,котра припинила своє існування після більшовицької агресії", - сказав Володимир Огризко.


Відео: Львівський прес-клуб

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу