Янукович у Нью-Йорку почав імплементацію угоди з ЄС

21:37 25 вересня 2013 р.

За словами Януковича, країна протягом усього періоду незалежності йшла до створення відкритої економіки, а зараз проходять перетворення в усіх сферах діяльності.

Президент Віктор Янукович рапортує про початок необхідної законодавчої та інституційної основи для імплементації майбутньої Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Про це він сказав на Всесвітньому економічному симпозіумі в Нью - Йорку.

"Цей документ - не просто декларація про початок якісно нового рівня відносин між Україною та ЄС. Для України це передусім  детальна програма перетворень у всіх сферах життя нашої держави у відповідності з європейськими стандартами, дорожня карта нашого зближення з Європейським Союзом, інструмент консолідації європейських цінностей", - заявив він.

З слів глави держави, країна протягом усього періоду незалежності йшла до створення відкритої економіки, а зараз проходять перетворення в усіх сферах діяльності.

"Кардинально змінюється система судочинства, правоохоронна система, йде розвиток інститутів правової держави, покращуються умови роботи для бізнесу, модернізується енергетичний сектор", - розповів він.

Українські новини

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу