Янукович у Нью-Йорку почав імплементацію угоди з ЄС

21:37 25 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2950

За словами Януковича, країна протягом усього періоду незалежності йшла до створення відкритої економіки, а зараз проходять перетворення в усіх сферах діяльності.

Президент Віктор Янукович рапортує про початок необхідної законодавчої та інституційної основи для імплементації майбутньої Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Про це він сказав на Всесвітньому економічному симпозіумі в Нью - Йорку.

"Цей документ - не просто декларація про початок якісно нового рівня відносин між Україною та ЄС. Для України це передусім  детальна програма перетворень у всіх сферах життя нашої держави у відповідності з європейськими стандартами, дорожня карта нашого зближення з Європейським Союзом, інструмент консолідації європейських цінностей", - заявив він.

З слів глави держави, країна протягом усього періоду незалежності йшла до створення відкритої економіки, а зараз проходять перетворення в усіх сферах діяльності.

"Кардинально змінюється система судочинства, правоохоронна система, йде розвиток інститутів правової держави, покращуються умови роботи для бізнесу, модернізується енергетичний сектор", - розповів він.

Українські новини

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 942

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 582