Янукович прилетів на Яворівський полігон і не бачив пікет "Свободи" під ЛОДА

12:50 1 жовтня 2013 р.

  • 0

Президент України Віктор Янукович прибув з робочою поїздкою на Львівщину. Як передає кореспондент Радіо Свобода, глава держави на гелікоптері прилетів до Міжнародного центру миротворчості й безпеки Академії сухопутних військ, тобто на Яворівський військовий полігон.

Тут відбувається підсумкове навчання року українських Збройних сил, в яких беруть 1700 військових, переважно із західної України, а також залучено 400 одиниць техніки. Перший постріл з нової сучасної зброї, яка має надійти на озброєння української армії, зробив Янукович.

Тим часом, зранку близько 50 свободівців пікетували приміщення Львівської облдержадміністрації, вимагаючи кращих доріг, заборони на видобуток сланцевого газу на Львівщині і звернення до ФІФА з приводу санкцій проти української збірної.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, у Львові були посилені заходи безпеки.


Про це інформує Радіо Свобода.

 
 

 
 
dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:35 22 лютого 2020 р.

Голова сусідньої ОДА звільнився за власним бажанням

Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це йдеться у повідомленні на сайті глави української держави.

Рубрика: Політика

21:34 21 лютого 2020 р.

На Львівщині почали підготовку до місцевих виборів

19 лютого в малій актовій залі Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради відбулася перша кущова нарада на тему: «Інновації Виборчого кодексу України». Організував захід відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Рубрика: Політика

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика