Янукович прилетів на Яворівський полігон і не бачив пікет "Свободи" під ЛОДА

12:50 1 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 3011

Президент України Віктор Янукович прибув з робочою поїздкою на Львівщину. Як передає кореспондент Радіо Свобода, глава держави на гелікоптері прилетів до Міжнародного центру миротворчості й безпеки Академії сухопутних військ, тобто на Яворівський військовий полігон.

Тут відбувається підсумкове навчання року українських Збройних сил, в яких беруть 1700 військових, переважно із західної України, а також залучено 400 одиниць техніки. Перший постріл з нової сучасної зброї, яка має надійти на озброєння української армії, зробив Янукович.

Тим часом, зранку близько 50 свободівців пікетували приміщення Львівської облдержадміністрації, вимагаючи кращих доріг, заборони на видобуток сланцевого газу на Львівщині і звернення до ФІФА з приводу санкцій проти української збірної.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, у Львові були посилені заходи безпеки.


Про це інформує Радіо Свобода.

 
 

 
 
dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:45 11 жовтня 2019 р.

56% опитаних українців – проти «особливого статусу» Донбасу, – дослідження

Більшість українців не підтримують надання й закріплення в Конституції України «особливого статусу» окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти «компромісів» заради миру.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 621

13:48 9 жовтня 2019 р.

На сході України не буде автономій, – МЗС

Партнери України по «нормандському формату» підтримують вимогу українських дипломатів до Росії щодо виведення нею військ та надання можливості Україні відновити суверенітет над тимчасово окупованими територіями.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 618