Янукович проголосить у Харкові «ПіСУАР-2»?

01:08 22 лютого 2014 р.


Фото: pro-test.org.ua

У цьому місті він братиме участь, за даними інтернет-видання «Хвиля», в з'їзді «Українського фронту», організованому Добкіним.

Про це повідомили інтернет-виданню «Хвиля» його джерела в Адміністрації президента, які розповіли також, що в Харків і на Південний Схід України переведені Януковичем усі найбільш боєздатні частини «Беркута» й армії, евакуація яких почалася туди ще 17 лютого. «Хвиля» інформує також, що зараз убік Харкова рухаються 17 автобусів – нібито з «Правим сектором», в якій насправді можуть бути переодягнені тітушки. По дорозі вони вже обстріляли два пости міліції.

Стосовно ж з'їзду «Українського фронту» (депутатів південно-східних областей, Криму й Севастополя), який організовує харківський губернатор Михайло Добкін, то, за даними «Хвилі», на ньому не буде кворуму. Бо багато депутатів з Криму, Запоріжжя та інших областей не поїхали до Харкова. Інтернет-видання додає: «Однак це не завадить використовувати бойовиків, які влаштують хаос, щоб показати, що Україна занурюється в хаос і Південний Схід необхідно оформитися політично в самостійну одиницю».

Натомість інтернет-видання «Храбро» прогнозує, що Янукович у Харкові може реанімувати Південно-Східну Українську Автономну Республіку, яку її опоненти зневажливо прозвали «ПіСУАРом»), відтак нагадує, що цей проект пропонувався восени 2004 року після поразки Януковича на виборах тодішнім губернатором Луганська Єфремовим, який зараз керує фракцією «Партії регіонів» у Верховній Раді. За його задумом, дев’ять областей повинні були створити автономне проросійське утворення.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу