Янукович «поважає вибір українського народу», але вперто продовжує свої виверти про «легітимність»

12:58 26 травня 2014 р.


Фото: itar-tass.com

Про це йдеться в заяві, поширеній у понеділок агенцією «ИТАР-ТАСС».

Російська інформаційна агенція «ИТАР-ТАСС» стверджує, що до неї надійшла заява екс-президента України Віктора Януковича з приводу президентських виборів  у нашій країні, й зокрема цитує з неї таке: «Пройшли позачергові вибори президента України. Незалежно від того, в якому регіоні і який відсоток населення прийшов голосувати, який ви зробили вибір – я цей вибір, зроблений в найважчий час для нашої Батьківщини, поважаю».

Однак водночас Янукович додає: «Але хочу зазначити, що для легітимності виборів і легітимності самого президента необхідна участь Південного-Сходу нашої країни. Багато виборців цих регіонів були ображені і принижені діями нелегітимної «влади», яка прийшла в результаті військового перевороту».

Окрім того, в заяві Януковича повторено аж ніяк не наукову фантастику кремлівської пропаганди щодо антитерористичної операції на сході України й заклик вивести звідти наших силовиків.

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу