Янукович погодився на перемовини з опозицією

14:02 9 грудня 2013 р.


Фото: grim.in.ua

А тому штурму Євромайдану принаймні наразі, радше, не буде.

Як інформує сьогодні, 9 грудня, прес-служба Президента України, «Глава держави підтримав ідею Леоніда Кравчука щодо загальнонаціонального круглого столу для знаходження компромісу». Дослівно ж у повідомленні з цього приводу сказано:

«Перший Президент України Леонід Кравчук звернувся до Президента України Віктора Януковича з пропозицією започаткувати загальнонаціональний круглий стіл для знаходження компромісу в ситуації, що виникла, і запросити до участі в ньому представників і влади, і опозиції. Віктор Янукович підтримав цю ініціативу.

На його переконання, такий круглий стіл може стати майданчиком для порозуміння. На завтра, за пропозицією Л.Кравчука, запланована зустріч чотирьох Президентів для обговорення найважливіших питань, що стоять перед країною. 

А тому штурму Євромайдану принаймні наразі, радше не буде.

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу