Янукович пішов стежкою Лукашенка, але Україна – не Білорусь, – «Gazeta Wyborcza»

00:25 1 грудня 2013 р.


Фото: korrespondent.net

«Українці повертаються на площу, з якої їх нині вигнав «Беркут», і говорять, що хочуть Україну без Януковишенка».

«Gazeta Wyborcza» пише в публікації «Janukowycz poszedł ścieżką wydeptaną przez Łukaszenkę, ale Ukraina to nie Białoruś...» («Янукович пішов протоптаною стежкою Лукашенка, але Україна – це не Білорусь») у своєму свіжому номері:

«Віктор Янукович, замість – чого хоче більшість його підданих – вести країну на Захід, запроваджує у Києві порядки як у його північного сусіда. Нинішній нічний штурм «Беркута», українського клону ОМОНу, на Майдані Незалежності, став копіє нападу білоруського ОМОНу на мінську «Площу» (Жовтневу Площу) у березні 2006-го року.

Там спецназ також підло і тихо підкрався вночі, коли місто спало, журналісти вже розійшлися, а протестуючих людей проти фальсифікації результатів президентських виборів у наметовому містечку було обмаль. Теж було жорстоке побиття, теж були арешти.

Відтак нині Янукович пішов роками старанно витоптаною стежкою Олександра Лукашенка. Як і той, він обдурив Європейський Союз, і тягнеться до Росії й вважає, що зараз вже може робити у себе в дворі все, що йому забажається.

Буде намагатися так діяти, аби лише трохи пізніше аніж через рік знову виграти президентські вибори. Бо розуміє, що якщо це йому не вдасться, точно опиниться там, куди відправив засуджену на сім років свою головну конкурентку Юлію Тимошенко.

А він туди не хоче, бо вже сидів у свої молоді роки, і двічі. І нічого дивного, що Віталій Кличко, лідер опозиційної партії «УДАР», після нинішніх нічних подій закликав Захід, аби той застосував щодо президента України такі самі санкції, які обмежують свободу пересування диктатора з Мінська.

Україна це не Білорусь. Тут президентові, який спробував керувати залізною рукою, громадяни відповіли довгою і впертою акцією «Україна без Кучми», яка призвела до Помаранчевого Майдану. Українці повертаються на площу, з якої їх нині вигнав «Беркут», і говорять , що хочуть Україну без Янукови-шенка».

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу