Янукович не хоче реального вирішення кризи, – Кличко (відео)

17:18 4 лютого 2014 р.


Фото: dt.ua

Після переговорів із президентом у вівторок лідер «УДАРу» констатує, що той «усувається від конкретних дій для розв'язання політичної кризи і через парламент заводить її в глухий кут».

Лідер партії й фракції «УДАР» Віталій Кличко повідомляє також, що не побачив бажання президента вирішувати питання щодо припинення політичної кризи в Україні. Зокрема, за словами опозиціонера, Янукович сказав йому, що «на конституційні зміни знадобляться місяці, а то й півроку».

Натомість Віталій Кличко наголошує, що «такого проміжку часу Україна просто не має, і це питання потрібно вирішувати дуже швидко – у нас є всі підстави для того, щоб ухвалити політико-правове рішення і проголосувати Акт про повернення до Конституції 2004 року». Але, як зауважив лідер «УДАРу», ані у Януковича, ані у «Партії регіонів» немає бажання вирішувати цю проблему.

Відтак Віталій Кличко резюмує: «Президент не хоче цього і ще більше загострює ситуацію. Це – безвідповідальна позиція для глави держави. Бо він такими діями провокує людей на якісь радикальні дії. А демократичний світ – на санкції, про які давно говорять. «УДАР» саме через таку позицію влади і її нечесність на переговорах наполягає на участі міжнародних посередників високого рівня для того, щоб вони бачили як ідуть переговори і фіксували домовленості».

Про це інформує у вівторок прес-служба патрії «УДАР».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу