Янукович хоче транслювати «Лебедине озеро» під час зачищення Майдану – Тарас Стецьків

18:19 7 грудня 2013 р.


Фото: blogkislorod.ru

Захоплення телецентру у Києві може свідчити про те, що Янукович хоче перекрити всі інформаційні потоки і створити потрібну йому інформаційну картину під підписання Декларації про зобов’язання вступити у Митний союз.

Таку думку висловив представник Громадянської ініціативи «Третя українська республіка», колишній президент Національної телекомпанії України (2005), Тарас Стецьків.

«Це захоплення - чисто російський, путінський сценарій. Янукович його повторює, щоб створити таке загальне телевізійне поле, яке йому потрібне», - заявив він.

За словами представника «Третьої української республіки», мова йде не лише про будівлю Національної телекомпанії України, а й про передавальний центр, котрий транслює телевізійний сигнал.

«Думаю, немає сенсу захоплювати будівлю на вул. Мельникова, 42. Мова швидше йде про те, що силовики захопили телевишку, через яку транслюються сигнали усіх телеканалів, - зазначив Тарас Стецьків. – Янукович хоче створити свою інформаційну картинку, як в Росії, коли буде жорстока зачистка Майдану, а телебачення показуватиме Лебедине озеро», - підкреслив він.

Нагадуємо, сьогодні вночі силовики взяли під охорону телецентр у Києві, що на вулиці Мельникова, 42, неподалік станції метро Дорогожичі.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу