Янукович хоче скоротити Україну до 20 млн жителів – громадський активіст

13:11 26 січня 2014 р.

У Львові громадські організації створили жіночий супротив і на вулиці Франка, 15 приймають усіх небайдужих жінок з їхніми пропозиціями. Адже, на думку організаторів, жінки можуть бути і на барикадах, і вести велику просвітницьку роботу.

Про це під час відеомарафону у Львівському прес-клубі повідомила голова Західноукраїнського центру "Жіночі перспективи" Любов Максимович.

Інакше в Україні залишиться 20 мільйонів населення, сказала Любов Максимович. «Про цей план я чула на впливовому зібранні у Києві ще 2004 року, коли Янукович мав прийти до президенства. Населення має бути 20 млн. Я тоді запитала: «А куди подінуться 28 млн?». Мені відповіли, що решта вимруть, виїдуть або їх посадять. Це вирішить для Януковича і його оточення кілька проблем: не буде безробіття і ці люди, які залишаться, будуть покірно обслуговувати владу»,- сказала Л. Максимович.

«Особи, які мають свої великі бізнеси, – це депутати Верховної Ради від Партії регіонів. Вони поробили закони на свій захист. Але  якщо люди масово не будуть виконувати закони, ніхто нічого нам не зробить. Ці закони не є легітимними, не визнані міжнародною спільнотою»,- наголосила Л. Максимович.

На думку Л. Максимови, найважче сьогодні чинити опір владі жінкам сходу України. «70% населення України не були за кордоном. Їм немає з чим порівнювати. У них сидить совковий страх»,- наголосила Любов Максимович.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу