Янукович анонсує повернення «закону 16 січня»?

19:20 12 лютого 2014 р.


Фото: comments.ua

Президент, доручаючи Кабміну «забезпечити супроводження у Верховній Раді України проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій безпеки суддів і членів їх сімей», додає: «Термін виконання – до прийняття відповідного закону».

Про це йдеться в «Дорученні президента України щодо забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування убивства судді Автозаводського районного суду міста Кременчука Полтавської області О.Лободенка», опублікованому на сайті президента. Повідомляючи про це, «Еспресо.TV» нагадує, що закон «Про внесення змін до закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальні закони щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян» нардепів від «Партії регіонів» Володимира Олійника та Вадима Колесніченка передбачав не лише кроки щодо захисту суддів та їх сімей, а й містив чимало інших норм, які суттєво обмежували права громадян.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу