Якщо завтра до 10.00 не буде відставки Януковича – Майдан піде на збройний штурм (відео)

22:42 21 лютого 2014 р.

  • 9
  • 17592


Фото: korrespondent.net


Відео: Громадське ТБ

Такий ультиматум оголосив у п’ятницю один зі сотників Самооборони Майдана (на світлині).

Сьогодні, 21 лютого, після виступу лідерів опозиції на сцені Майдану туди вийшов один зі сотників Самооборони Майдану й заявив, що він не належить до жодної х політичних партій чи організацій. Він сказав також, що серед загиблих за минулі три дні є й член його сотні.

Хлопець висловив обурення з приводу сьогоднішніх домовленостей, укладених між лідерами опозиції та Віктором Януковичем. Майдан підтримав його.

«Ми вмираємо, щоб ви стали президентами, міністрами, а ви не можете виконати однієї нашої вимоги – зека геть! Кров загиблих – на руках Януковича, а лідери опозиції укладають з ним домовленості. Якщо до 10:00 завтрашнього дня не буде рішення про відставку Януковича, ми почнемо збройний штурм», – заявив сотник і пішов зі сцени. Люди, які зібралися сьогодні на Майдані, підтримали ультиматум хлопця і освистали лідерів опозиції, які виступили до нього.

Про це повідомляє в п’ятницю «iPress.ua». Натомість «Українська правда» інформує про це більш розлого:

«Присутні на Майдані Незалежності люди освистали лідерів опозиції, які вийшли до них, щоб розповісти про підписання угоди з владою України про врегулювання кризи. Виступ лідера фракції «Удар» Віталія Кличка перервав один з сотників Майдану.

Він вийшов на сцену і заявив, що якщо президент Віктор Янукович не піде у відставку до 10 ранку 22 лютого, люди підуть у збройний наступ. «Ми зробили переломний момент всі. Ми дали шанс політикам, щоб вони стали майбутніми міністрами, президентами, а вони не хочуть виконати одну умову – щоб зек пішов геть!»,  – сказав чоловік зі сцени.

«Друзі, я не буду багатослівним. Не хочу розводити тут дурних розмов, якими нас годують два з половиною місяцію я не вірю в ці важкі політичні процеси, про які вони говорять. 77 людей поклали голову, а вони домовляються», – додав він.

«Я вас дуже прошу: підтримайте ту річ. Я вам кажу від своєї сотні, де є мій батько, який приїхав сюди: якщо ви завтра до 10 ранку не виступите із заявою, щоб Янукович ішов у відставку, ми йдемо зі зброєю, я вам клянуся», – підкреслив сотник. 

Присутні на Майдані жваво підтримали цю заяву. У цей час через натовп до сцени проносили труни із активістами, яких було вбито силовиками під час загострення сутички в Києві.

Присутні на сцені, в тому числі політики, стали на одне коліно, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Але вони не були переконливими і подальші їхні виступи продовжували освистувати.

«Українська правда» також нагадує, що 21 лютого  лідери трьох опозиційних фракцій підписали угоду з урегулювання кризи з президентом Віктором Януковичем – як пояснили вони, аби уникнути розколу України та нового кровопролиття. Після цього Верховна Рада швидко ухвалила низку рішень, які просувала опозиція: повернення до Конституції 2004 року (з подальшим її реформуванням), усунення з керівництва МВС Віталія Захарченка, звільнення від покарання активістів та допомога від держави постраждалим і сім’ям загиблих учасників акцій протесту.

Окрім того, ухвалено закон, за яким можна звільнити з в’язниці екс-прем’єра та лідера «Батьківщини»  Юлію Тимошенко. При цьому вимога протестувальників про негайну відставку Януковича з посади президента не задоволена. Янукович лише заявив про згоду провести дострокові вибори у грудні».

dailylviv.com

Ната

13:25 25 лютого 2014 р.

Відповісти

Я не розумію вас... Люди встали за Україну!, За вас! Щоб знищити в цій країні беззаконня! Якщо ви нічого не можете зробити - то хоч не обливайте брудом славних синів України! Чи ви і надалі схиливши голви будети пахати на гектари пахановських земель! Будь ти проклятий, Милий синочку, Як пігнеш таким Свою спиночку; Як пігнеш таким Свою спиночку, Як простелишся На рядниночку. І чоло тобі Нехай зморщиться, І хребет тобі Нехай скорчиться! Ти тікай від них, Як від гадини... А за такими, як цей хлопчина - майбутнє України! У мене росте син і я хочу, щоб він був схожим на цих хлопців, а не на хробаків, яки ховаючись за монітором тільки і можуть що набирати образливі слова на тих ким вони ніколи не стануть. Героям слава!!!

беркуту

00:29 22 лютого 2014 р.

Відповісти

И зачем, как пишут в инете, "слишкам многа букав"? :-) Вполне хватало двух первых слов: "Поздно, пацаны!". Для беркутов, конечно :-)

беркут

00:11 22 лютого 2014 р.

Відповісти

Поздно, пацаны! Перед тремя фюрерами уже маячат три золотых унитаза.))) Место возле кормушки - дело святое..))) Завтра они продадут всех дурачков, ливших за них свою кровь на майдауне, и начнут отстрел Яроша сотоварищи..))) Дураков не жалко..))) Спи спокойно, Дима, родина не забудет, как бездарно сдохнут глупые малолетки, которых ты вывел на улицы...)))) На их крови три правильных пацана заработают по энному количеству лямов..)))) Одно радует - расправившись с вами, они начнут грызть глотки друг другу..))) А там еще и Юля подтянется..))) А уж она то своих продавать умеет как никто другой..))) Вечная память глупым героям майдана! Сало Украине!

Игорь

23:55 21 лютого 2014 р.

Відповісти

Сколько господам из правого сектора нужно трупов? Сколько смертей еще нужно, чтоб удовлетворить желание крови правого сектора! Господа если Вы не одумайтесь то сотни смертей будут на Вашей совести! хряка уже нет в стране! Благодаря Вашим идиотским заявам все законы принятые Парламентом 21.02.2014 не легетимны, потому что их хряк уже не подпишет. А все это благодаря Вашим призывом! Нельзя было хотябы подождать чтоб янук подписал ссебе приговог сам! КОГО ЗАВТРА ШТУРМОВАТЬ ЕГО УЖЕ НЕТ В УКРАИНЕ!

лора

23:39 21 лютого 2014 р.

Відповісти

Один вопрос: кого , собственно, штурмовать собираются? Раду? так в ней теперь только майданные фашиствующие молодчики? киевлян ? флаг в руки! Беркута нет, милиции нет, ВВ нет. гуляй, майдан, а жечь им там еще много, грабить тоже.

беркут

00:16 22 лютого 2014 р.

Відповісти

Дурачок! Все только начинается! Революция начинает пожирать своих детей..))) Или ты забыл, как жрали друг друга после победы лидеры запамороченной революции?..))) Первым под нож пустят Диму Яроша. Не жалко - он самый глупый. Потом начнут разборки между собой...))) Героям сало! А народ? А что народ? Кому жалко баранов, выступивших статистами в этом цирке политического абсурда? Они - жертвенные животные революции..))) Кто не успел омыть своей кровью этот майдан - потерпите до следующего..)))))

Наталі

23:32 21 лютого 2014 р.

Відповісти

Іншого письменника, окрім Кіплінга, який писав про бандерлогів, не читали? :-) Шкода, бо тим, що тут пишете, заслуговуєте на визначення "троль". На сторінці "Тролінг" у Вікіпедії прочитаєте його пояснення: "В інтернет-термінології, «троль» — це людина, яка розміщує брутальні або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, у дискусійних форумах, перешкоджає обговоренню або ображає його учасників... Існує думка, що це люди, які страждають комплексом меншовартості.... Але слід пам'ятати, що, крім цілком суб'єктивних проявів, тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн. У цьому випадку мета застосування тролінгу — це, зокрема, відвернення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку..."

Галина

23:31 21 лютого 2014 р.

Відповісти

Хлопці, ми розділяємо з вами Ваше горе, у нас самих загинули знайомі, вічна їм пам"ять! Проте, в нашій боротьбі повинно бути гаряче серце і холодна голова. Не вимагайте негайних рішень, кара на вбивць не забариться! Зроблені перші кроки до перемоги, не гарячкуйте! Вовка загнали в кут, проте він далі залишається небезпечним. Не дозволяйте в ці важливі часи пересваритися побратимам. В єдності сила! Вічна Слава Героям! Слава Українаі! Смерть ворогам!

Наталья

23:21 21 лютого 2014 р.

Відповісти

Правильно завтра радикалы дадут просраться тем нардепам, которые отменили антитеррор) придурковатые нардепы. предали миллионы, испугались бандерлог, Да бандерлоги мечтают умыться кровью самим и искупать в них других.

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:25 21 травня 2019 р.

Президент призначив нового начальника Генштабу

Президент України Володимир Зеленський призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака начальником Генерального штабу й Головнокомандувачем Збройних Сил України

Рубрика: Політика

  • 0
  • 804

16:32 21 травня 2019 р.

У Львові відійшов у вічність один із провідників Революції на граніті Маркіян Іващишин

Громадський, політичний і культурний діяч, підприємець, один з провідників Революції на граніті, засновник «Мистецького об’єднання «Дзиґа» Маркіян Іващишин буде похований на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 906

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “Місіс “Східна Європа" вперше у Львов

Рубрика: Культура

Наталія Похмурська - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу