Якщо українська влада сяде за стіл переговорів зараз – Росія відчує безкарність», – експерт (відео)

10:26 13 червня 2014 р.


Фото: RIA Novosti

На цьому наголошує президент «Дому Свободи» Дейвід Креймер.

«Радіо Свобода» передає сьогодні, 13 червня, в повідомленні «Росія відчує безкарність, якщо українці сядуть за стіл переговорів зараз, – експерт»:

«Президент «Дому Свободи» Дейвід Креймер в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив, що уряд США повинен запровадити секторальні санкції проти Росії та надавати військову допомогу Україні.

«Я вважаю, що Захід має запровадити серйозніші санкції. Росіяни не захочуть відступати, поки це не відбудеться. Санкції, які вже запроваджені, мають певний ефект, але цього недостатньо. Санкції мають бути проти цілих секторів російської економіки. Тоді Росія зрозуміє всю серйозність ситуації», – сказав Креймер.

«Захід повинен надати Україні допомогу військовою технікою для того, щоб вони могли захистити себе від військової агресії. Українці про це попросили, ми затягуємо з цим рішенням. Думаю, якщо ми оголосимо, що надаватимемо військову допомогу, щоб українці могли захистити кордони, навести порядок на Сході, це може бути вагомим сигналом з боку США, що ми більше не бавимося в ігри», – зауважив президент «Дому Свободи».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу