Якщо українська влада сяде за стіл переговорів зараз – Росія відчує безкарність», – експерт (відео)

10:26 13 червня 2014 р.


Фото: RIA Novosti

На цьому наголошує президент «Дому Свободи» Дейвід Креймер.

«Радіо Свобода» передає сьогодні, 13 червня, в повідомленні «Росія відчує безкарність, якщо українці сядуть за стіл переговорів зараз, – експерт»:

«Президент «Дому Свободи» Дейвід Креймер в інтерв’ю «Голосу Америки» заявив, що уряд США повинен запровадити секторальні санкції проти Росії та надавати військову допомогу Україні.

«Я вважаю, що Захід має запровадити серйозніші санкції. Росіяни не захочуть відступати, поки це не відбудеться. Санкції, які вже запроваджені, мають певний ефект, але цього недостатньо. Санкції мають бути проти цілих секторів російської економіки. Тоді Росія зрозуміє всю серйозність ситуації», – сказав Креймер.

«Захід повинен надати Україні допомогу військовою технікою для того, щоб вони могли захистити себе від військової агресії. Українці про це попросили, ми затягуємо з цим рішенням. Думаю, якщо ми оголосимо, що надаватимемо військову допомогу, щоб українці могли захистити кордони, навести порядок на Сході, це може бути вагомим сигналом з боку США, що ми більше не бавимося в ігри», – зауважив президент «Дому Свободи».

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу