«Якщо на фронті дійсно буде загострення – оголосять сьому хвилю мобілізації», – радник (+відео)

12:00 17 серпня 2016 р.


Фото: 5.ua

Передусім під призов потраплять військовослужбовці першої черги резерву, які вже пройшли АТО.

У випадку різкої ескалації бойових дій на сході не виключено, що в Україні оголосять сьому хвилю мобілізації. Про це заявив в ефірі телевізійного «5 каналу» радник Президента України та міністра оборони України Юрій Бірюков. Дослівно ж він повідомив: «Якщо на фронті дійсно буде загострення, то буде оголошено сьому хвилю мобілізації».

Крім того, радник Президента додав: «Якщо таке станеться, то в першу чергу під призов потраплять військовослужбовці першої черги резерву, які вже пройшли АТО. Вони швидше встануть до лав захисників на фронті та не потребуватимуть тривалого часу на навчання».

Водночас, Бірюков наголосив, що наразі не фронті не спостерігається певного радикального загострення. Дослівно ж він повідомив: «Сильного напруження на сьогодні непомітно».

Про це повідомили на сайті телевізійного «5 каналу», де також нагадали: «Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що в разі серйозного загострення на фронті мобілізацію буде оголошено негайно. Згодом у Генштабі ЗСУ заявили про відмову від наступної хвилі мобілізації».

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу