Якби вибори до Львівської міськради відбулися сьогодні, то «Свобода» до неї не потрапила б

15:52 22 липня 2015 р.


Фото: wikimedia.org_L'viv

Наразі «прохідні бали» до ЛМР набирають «Самопоміч», «Громадянська позиція», «Блок Петра Порошенка» та «Правий сектор».

Якби вибори у міську раду Львова відбулись сьогодні, то ВО «Свобода» до неї б не потрапила. Як свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, п’ятивідсотковий бар’єр ультраправій партії подолати наразі буде важко.

Мало того, що «свободівці» не входять у четвірку лідерів, які за опитуваннями проходять в міську раду Львова, – серед невдах вони на другому місці, набираючи 3,5% голосів виборців після 4,1% «Батьківщини». Тож якщо не зміниться думка електорату, ультраправий спектр у мерії представлятиме «Правий сектор» з 6,7% голосів опитуваних.

Враховуючи, що ультраправі у вигляді ВО «Свобода» на минулих виборах отримали більшість і впевнено обігнали всі політичні сили, можна констатувати падіння довіри до ультраправих у столиці Західної України. Адже й «Правий сектор» переганяють три політичні сили – «Самопоміч» із 27,3%, «Громадянська позиція» 10%, та «Блок Петра Порошенка» з 9%.

Ще 27,3% виборців готові підтримати «Самопоміч». «Громадянську позицію» підтримують 10%, «Блок Петра Порошенка» – 9%. Замикає четвірку «Правий сектор» – 6,7.

Після ВО «Свободи» йдуть «Народний контроль» – 2,7%, Радикальна партія Олега Ляшка – 2,5%, «Удар» Віталія Кличка – 1,9%, «Народний фронт» – 1,5%, «Укроп» – 0,6%, Українська Галицька партія і Комуністична набрали по 0,4% і «Опозиційний блок» – 0,2%. Не визначились – 17.7%.

Соціологічне опитування проводилось з 27 червня по 5 липня. Вибірка складала 810 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка – 3,5%.

Наразі корективи, що до місцевих виборів може внести заява керівництва «Правого сектору, що вони не збираються йти на вибори. Про це повідомили сьогодні, 22 липня, на соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

До теми

22:38 8 грудня 2021 р.

Американських військ в Україні не буде, - Байден

Президент США Джо Байден в середу, 8 грудня, виключив можливість введення американських військ в Україну або одностороннього застосування сили проти Росії у відповідь на вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу