Як виявити 9 травня в натовпі провокатора? (відео)

22:11 8 травня 2014 р.


Фото: eposhta.com

На це запитання відповіли у четвер колишні міліціонери – екс-начальник департаменту громадського порядку МВС Володимир Маєвський та його колега, прес-секретар МВС в 2011-2013 роках Володимир Поліщук.

Завтра по всій Україні пройдуть масові акції, приурочені капітуляції фашистської Німеччини 9 травня 1945 року в Другій світовій війні. Політична ситуація в країні зараз така, що завтра, 9 травня 2014 під час масових акцій можливі різні провокації.

І ось сьогодні українцям дали цінні поради, як в масі людей виявити провокаторів, які можуть бути готові на всякі злочини проти людей. А зробили це колишні міліціонери: екс-начальник департаменту громадського порядку МВС України Володимир Маєвський та його колега прес-секретар МВС в 2011-2013 роках Володимир Поліщук.

Вони вже закликали громадян бути пильними 9-го травня і розповіли, як саме виявити провокаторів у натовпі. «Необхідно звертати увагу на підозрілі особистості, у яких щось виділяться під курткою, на тих людей, які залишають невідомі предмети і швидко йдуть», – заявив Маєвський, додавши, що невідомі предмети не варто самостійно піднімати із землі.

Своєю чергою, Володимир Поліщук додав, що дії провокатора завжди спрямовані на те, щоб викликати агресію у присутніх людей. «Провокатор, наприклад, буде кричати ветеранам Великої Вітчизняної війни, що ви перемогли коричневу чуму, а привели з собою більшовиків, сталінізм. На адресу стареньких бійців УПА провокатор кричатиме, що вони посібники фашистів», – сказав Поліщук.

Про це інформує «Преса України».


Відео: «Новый Регион»

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу