Визначено ескіз Великого Державного Герба України. У день народження автора Малого Герба

19:58 19 листопада 2020 р.

Першу премію отримав проект Олексія Кохана.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив у Фейсбуці про визначення ескіза-переможця конкурсу Великого Державного Герба України: "Разом з Denis Malyuska, як співголови, оголосили результати конкурсу на кращий ескіз Великого Державного Герба України, проведений Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти. Процес визначення переможців здійснювався членами фахового журі, на чолі з Andriy Greczylo, автором Малого герба. Усі є фахівцями з геральдики, історії, юриспруденції та мистецтвознавства. Загалом до конкурсу було допущено 112 робіт. Журі презентувало своє рішення сьогодні на засіданні Оргкомітету. Першу премію отримав проект Олексія Кохана. 

Ескіз-переможець містить обов’язкові елементи для великого Державного Герба, зокрема: герб Війська Запорозького, воїна-козака, лицаря з мушкетом та знак Княжої держави Володимира Великого, тобто Малий Державний герб. Наступний крок – Мін’юст підготує проект Закону України «Про державні символи», що буде передано до ВРУ. Якщо депутати підтримують цей вибір конституційною більшістю – відповідний ескіз буде офіційно оформлений, як Великий Державний Герб. Дякую членам журі за фахову роботу з оцінки ескізів. Довга історія з визначенням ескізу Великого гербу має усі шанси нарешті завершитись".

У коментарях під цим постом Олександра Ткаченка цей ескіз переважно критикують. Тому вже є великі сумніви, що за нього у Верховній Раді проголосує 300 депутатів.

А в Андрія Гречила сьогодні - день народження.

dailylviv.com

До теми

20:00 27 листопада 2020 р.

Мер Львова Садовий утаємничив, на який компроміс готовий піти з Козловським і Кривецьким

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що під час місцевих виборів проти його кандидатури виступали нардепи Петро Порошенко і Віктор Медведчук.

Рубрика: Політика

14:42 27 листопада 2020 р.

Замість Лопачака Садовий хоче секретаря ЛМР від Європейської солідарності

Новообраному міському голові Львова Андрію Садовому не сподобалася ймовірна кандидатура секретаря міськради від ВО "Свобода". Опозиційна до мера депутатська більшість називала претендентом на цю посаду Маркіяна Лопачака.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу