Верховний суд розглядатиме справу про звільнення Парасковії Дворянин

13:00 14 травня 2018 р.

  • 0
  • 1578


Відео: Львівський прес-клуб

Верховний суд відкрив провадження за скаргою фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді про зняття з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковії Дворянин. За збігом обставин справу розглядатиме суддя Білоус – однофамілець наступника Парасковії Дворянин на посаді в обласній раді – Андрія Білоуса.

Про це вона повідомила сьогодні, 14 травня, під час прес-конференції на тему: «Деструктивне управління і його наслідки: знищення лісів, шкіл і цілих міст», яка відбулася у Львівському прес-клубі.

- Ми отримали ухвалу касаційного адміністративного суду про те, що Верховний суд відкрив провадження за нашою скаргою, - сказала депутатка Львівської обласної ради від фракції «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

Нагадаємо, що у квітні минулого року депутати Львівської облради визнали роботу Парасковії Дворянин незадовільною та усунули її з посади першого заступника голови Львівської облради. За таке рішення проголосували 53 депутати, утрималися сім та троє висловили свою незгоду. Голосування було таємним.

Однак голова Львівської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Парасковія Дворянин не погодилася з цим рішенням та звернулася до суду.

Суд першої інстанції визнав рішення депутатів Львівської облради неправочинним. Проте облрада опротестувала те рішення. І вже 15 лютого цього року Львівський адміністративний суд рішення суду первинної ланки скасував.

- На сьогодні Верховний суд витребував усі ухвали та матеріали за цією справою. І зараз ми чекаємо на дату, коли розпочнеться розгляд справи, - зауважила Парасковія Дворянин.

За збігом обставин справу розглядатиме суддя Білоус - однофамілець наступника Парасковії Дворянин на посаді в обласній раді - Андрія Білоуса. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:13 21 липня 2018 р.

Експертка розповіла, як поділили державні гроші між округами Львівщини

Торік Львівська область отримала 285 мільйонів гривень державних субвенцій. Це – лише 5,4% від загальних субвенцій, які були надані в межах всієї України. Вінницька область отримала 371 мільйон гривень, Харківська – 374, Франківська – 337 та Одеська – 293.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 528

09:09 21 липня 2018 р.

Громадські приймальні нардепів себе не виправдовують, – аналітик

Найбільше громадських приймалень серед депутатів-мажоритарників у Львівській області мають Тарас Батенко та Олег Мусій – по п'ять. Найменше – Оксана Юринець та Ірина Подоляк – по одній. Однак ефективність роботи депутата не залежить від того, скільки у нього є громадських приймалень.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 504

18:33 20 липня 2018 р.

Суспільству треба вміти розрізняти соціологічні рейтинги та електоральні, – політолог у Львові

Оприлюднення фейкових результатів соціологічних досліджень рейтингів кандидатів у президенти свідчать про те, що в Україні не відбувається зростання соціальних і політичних сил суспільства.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 465

18:16 20 липня 2018 р.

Кандидати в президенти знають свої реальні рейтинги, але приховують їх, – партактивіст у Львові

Кандидати в президенти, які зараз оприлюднюють свої високі рейтинги, здійснили фальстарт. Їхні дії призведуть до того, що виборці, які мають намір взяти участь у голосуванні, ближче до виборів займуть пасивну позицію.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 363