Виконувач обов'язків Президента попередив Кремль, що Україна буде захищатися

14:02 2 березня 2014 р.

  • 0


Фото: УНІАН

У цьому Олександр Турчинов запевнив у неділю голову Державної думи РФ Сєргєя Наришкіна.

Виконувач обов'язків Президента Олександр Турчинов попередив керівництво Російської Федерації під час розмови з головою Державної думи РФ Сергієм Наришкіним, що Україна буде захищатися. Про це Олександр Турчинов повідомив, як передає кореспондент «РБК-Україна», сьогодні, 2 березня, на брифінгу, поінформувавши:

«Я змушений під ранок був говорити з російським керівництвом. На превеликий жаль, я не зміг зв'язатись ні з президентом Путіним, ні з прем'єром Мєдвєдєвим, але говорив з головою Держдуми Росії паном Наришкіним, де чітко акцентував на агресивних погрозах російських військових і сказав, що українські війська діють відповідно до українських законів і Конституції, вони будуть обороняти українську землю і будь яка спроба атакувати військові містечка, це фактично пряма військова агресія проти нашої країни, за що будуть нести повну відповідальність російські військові і керівництво РФ».

Виконувач обов'язків Президента сказав також, що він зателефонував Наришкіну після того, як російські війська вимагали від українських військових покинути українські військові містечка. «Вночі керівництво Збройних сил Росії, зокрема керівник Північнокавказького Військового округу зробило ультиматум українським військовим, щоб вони роззброїлись і покинули місця своєї дислокації. Ультиматум був до п'ятої години ранку», - поінформував Олександр Турчинов і додав: «Попри те, що нападу на військові містечка о п'ятій годині ранку не відбулося, ситуація є вкрай напруженою».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 28 лютого 2020 р.

Львів і Ужгород запропонують покарання за брехню в ЗМІ

У понеділок, 2 березня, о 13.00 у Львівському пресклубі буде відеоміст Львів-Ужгород на тему: «Свобода слова. Правдивого чи й брехливого? Хто і як має відрізняти в інформаційному просторі правду від обману і яким повинно бути покарання за брехню?»

Рубрика: Політика

12:44 28 лютого 2020 р.

Представники ОТГ вимагають оприлюднити таємний план адмінподілу Львівшини

Активісти та представники низки об’єднаних територіальних громад Львівщини вимагають змінити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області, а також дослухатися до думки мешканців під час формування перспективного плану районів Львівщини.

Рубрика: Політика

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика