Виконання закону про «амністію» контролюватиме «гуманітарна група»

23:30 16 лютого 2014 р.


Фото: newsradio.com.ua

Про це повідомив у неділю голова політради й фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

По завершенні переговорів представників опозиції з генпрокурором Віктором Пшонкою з Генпрокурором, на якій вони домоглися добилася оприлюднення ним повідомлення, необхідного для набуття чинності закону про «амністію», Яценюк поінформував, що на цих перемовинах було прийнято також рішення про створення гуманітарної робочої групи щодо виконання цього документу. Голова політради й фракції ВО «Батьківщина» пояснив:

«Ми хочемо чітко відслідкувати всі кримінальні справи, які повинні бути закриті. Під дію цього закону повинні підпасти всі, хто брав участь в акціях протесту, щоб кожен знав, що він захищений, його ніхто не буде переслідувати, він буде звільнений від кримінального переслідування. До робочої групи будуть входити депутати всіх фракцій, представники правоохоронних і силових структур, аби «чітко відслідковувати виконання закону».

Яценюк також зазначив, що розмова була «важка, але результативна». Він також конкретизував:

«Перед нами стояло декілька завдань. Перше – звільнити наших побратимів і не допустити відкриття кримінального провадження і арешту декількох тисяч осіб, на яких вже заготовлені матеріали кримінальних справ».

Друге завдання – зберегти Майдан, зберегти наш мирний протест, територію свободи, яка є сьогодні українським Євромайданом. Опозиції вдалося добитись, щоб закон про звільнення від покарання учасників акцій протесту набув чинності.

Хочу привітати сотні і тисячі людей, сімей наших побратимів, які зараз звільнені від кримінальної відповідальності, які можуть далі продовжувати боротьбу за європейське майбутнє України. Наша акція залишається на Майдані, Хрещатику, в Жовтневому палаці, Будинку профспілок, Українському домі».

 Ми продовжуємо наш мирний протест, продовжуємо наш мирний наступ. Наступний пленарний тиждень, зокрема вівторок, дуже важливий.

Ми ставимо питання порядку денного – постанову парламенту про відновлення редакції Конституції 2004 року. Люди прийдуть підтримати український парламент, якщо парламент готовий підтримувати український народ в його прагненні відновити конституційний лад в державі».

Про це інформує у неділю прес-служба ВО «Батьківщина».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу