Доцент зі Львова заявила на російському телебаченні, що «в Україні вбивають за інакомислення»

11:44 12 березня 2015 р.


Фото: «Espreso.tv»

Сумнозвісна доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Загульська напередодні з'явилася в Москві та виступила в прямому ефірі центрального російського телебачення.

«Викладачка Львівського університету розповіла на російському ТБ, як її «щемлять» на батьківщині» – інформує сьогодні, 12 березня, телеканал «Еспресо.TV»:

«Сумнозвісна доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Загульська напередодні з'явилася в Москві та виступила в прямому ефірі центрального російського телебачення. Зокрема, викладачка географічного факультету, відома своїм ніжним ставленням до терористів Донбасу, розповіла, як студенти влаштували їй «коридор ганьби»,  Вона заявила, що в Україні «вбивають» за інакомислення, а «милим дітям» в університеті прищеплюють нетерпимість та ворожість.

Нагадаємо, Ольга Загульська стала відома завдяки своєму блогові в мережі, де вона звинувачувала українську владу в розв'язанні війни на сході України, не приховуючи симпатій до самопроголошених терористичних республік. Працівники СБУ проаналізували вміст її блогу, однак не знайшли там нічого «кримінального», наголосивши, що стаття 34 Конституції України гарантує кожному громадянину держави право на свободу думки і слова, на вільне висловлення своїх поглядів і переконань».

dailylviv.com

До теми

19:07 24 травня 2022 р.

Назвали 53 вулиці у Львівській громаді, які перейменують у рамках декомунізації

53 вулиці у Львівській громаді перейменують у рамках декомунізації топоніміки. Такий підсумок шести засідань спеціальної робочої групи. Далі визначатимуться з новими назвами. Перелік напрацювань робочої групи буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу