Доцент зі Львова заявила на російському телебаченні, що «в Україні вбивають за інакомислення»

11:44 12 березня 2015 р.


Фото: «Espreso.tv»

Сумнозвісна доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Загульська напередодні з'явилася в Москві та виступила в прямому ефірі центрального російського телебачення.

«Викладачка Львівського університету розповіла на російському ТБ, як її «щемлять» на батьківщині» – інформує сьогодні, 12 березня, телеканал «Еспресо.TV»:

«Сумнозвісна доцент Львівського національного університету імені Івана Франка Ольга Загульська напередодні з'явилася в Москві та виступила в прямому ефірі центрального російського телебачення. Зокрема, викладачка географічного факультету, відома своїм ніжним ставленням до терористів Донбасу, розповіла, як студенти влаштували їй «коридор ганьби»,  Вона заявила, що в Україні «вбивають» за інакомислення, а «милим дітям» в університеті прищеплюють нетерпимість та ворожість.

Нагадаємо, Ольга Загульська стала відома завдяки своєму блогові в мережі, де вона звинувачувала українську владу в розв'язанні війни на сході України, не приховуючи симпатій до самопроголошених терористичних республік. Працівники СБУ проаналізували вміст її блогу, однак не знайшли там нічого «кримінального», наголосивши, що стаття 34 Конституції України гарантує кожному громадянину держави право на свободу думки і слова, на вільне висловлення своїх поглядів і переконань».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу