Вибори в ОТГ на Львівщині: питання життя і смерті, – політик

21:42 20 грудня 2018 р.

Вибори самі по собі цінності не мають ніякої, але це – можливість використати ресурс, який дає децентралізація.

Про такий шанс для ОТГ сьогодні, 20 грудня, під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2018" на тему: "Що перемагає на виборах в ОТГ 23 грудня: соціологічні рейтинги, адмінресурс чи фактор X?" сказав голова політради Української Галицької партії Роман Лозинський.

Свої слова він проілюстрував цифрами.

-У 2014 році доходи місцевих бюджетів були на рівні 67 млрд грн, у 2015 році – 99 млрд грн, у 2016 році – 146 млрд грн, у 2017 році – 142 млрд грн, а, за орієнтовними оцінками, в 2018 році – 220 млрд грн. Це ті ресурси, якщо є добрі депутати, добрі управлінці, що дають можливість робити зміни,- наголосив Роман Лозинський. 

Але, за словами Романа Лозинського, інформації про прийдешні вибори в ОТГ було дуже мало. 

- Ще місяць тому не всі знали, що 23 грудня мають відбутися вибори. Мало інформації. Про місцеві вибори в людей, практично, інформації немає. І саме кандидати, які йдуть на вибори, є людьми, які займаються просвітництвом. Крім того, що агітують за себе, пояснюють, для чого ці речі взагалі потрібні.

За словами Романа Лозинського, вибори до ОТГ – це питання життя і смерті: або ці громади виживуть, стануть успішними і там буде життя, або вони вимруть: люди виїдуть, залишать свої села.

-Мова не йде про те, які депутати зміняться, які голови зміняться. Мова йде про те, чи будуть можливі зміни взагалі. Чи ці люди будуть спроможні робити ці зміни взагалі,- акцентував Роман Лозинський. 

Довідка

23 грудня у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах на Львівщині – Радехівській і Бібрській міських, Меденицькій та Лопатинській селищних і в Зимновідській сільській – відбудуться перші місцеві вибори.

Загалом проголосувати на перших місцевих виборах 23 грудня 2018 року на території Львівщини зможуть виборці 72 населених пунктів. Це – понад 48,7 тисячі людей. Усього ж у зазначених громадах буде обрано 130 депутатів і п’ятьох голів.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:21 18 серпня 2022 р.

У Львові Київ і Анкара підписали меморандум про участь Туреччини у відбудові інфраструктури України

У Львові у присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо відновлення інфраструктури, який передбачає участь турецької сторони у повоєнній відбудові нашої країни.

Рубрика: Політика

17:49 18 серпня 2022 р.

Тристороння зустріч між Ердоганом, Зеленським і Гутеррешем у Львові тривала 40 хвилин, - TRT

Сьогодні, 18 серпня, після зустрічі у форматі тет-а-тет президент Ердоган зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським і генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем у рамках тристороннього саміту в Палаці Потоцьких.

Рубрика: Політика

17:23 18 серпня 2022 р.

Росіяни розширюють військову базу та аеродром в білоруському Лунинці

Росіяни розширюють інфраструктуру та шляхи сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці, яка з лютого використовується рашистами як командний пункт у Брестській області

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу