Вибори на окупованих теренах відбудуться після виведення військ РФ, – Президент

14:00 9 лютого 2017 р.

Петро Порошенко відповів послу Німеччини: «Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо абсолютно неможливим».

Президент України під час спільної заяви з прем'єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом прокоментував висловлювання посла Німеччини в Україні Райхеля, що вибори на окупованих теренах Донбасу нібито можна провести і за присутності російських військ. Петро Порошенко запевнив: «Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо абсолютно неможливим».

Президент України також зазначив: «Позиція друга, не можна порівнювати окупацію сходу України російською армією і ситуацію в НДР (Німецька Демократична Республіка – «ЩЛ».). Одна справа, коли іноземні війська присутні за згодою держави, що приймає, можна провести паралелі із російською базою у Севастополі (ми багато разів проводили вибори, коли російські війська з дозволу України були присутні на базі в Севастополі) і абсолютно неприйнятно, коли окупаційні війська спробують просунути проведення виборів під дулами автоматів. Виведення російських військ з Донбасу є абсолютно необхідною умовою».

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в інтернет-видання «Українська правда», де також поінформували, що посла Німеччини викликали в МЗС для пояснень і заявили йому про неприпустимість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу за присутності російських окупаційних військ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини