Вибори на Львівщині були одними з найбрудніших і найчорніших, – УМВСУ у Львівській області

20:02 26 жовтня 2014 р.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив начальник штабу ГУ МВСУ у Львівській області Юрій Гладун.

Про одне із цих серйозних порушень ми вже повідомляли – це втрата печатки в одному із виборчих округів. За словами Юрія Гладуна, наразі не встановлено, чи печатка загубилася, чи її вкрали, то ж за цим фактом порушили кримінальне провадження.
Що стосується інших порушень, то це були повідомлення про агітацію та наявність листівок, які ще не прибрали. Також на одну з дільниць прийшов нетверезий чоловік і влаштував скандал.

- Якщо говорити про інші повідомлення, то більшість з них не мали конкретики. Нібито хтось бачив, що беруть гроші за голоси, підкуповують виборців, повідомляли, що чоловік у червоній краватці стоїть біля дільниці і агітує, - каже Юрій Гладун.

Оцінюючи виборчу кампанію, яка минула, начальник штабу ГУ МВСУ у Львівській області каже, що це була однією з найбільш «брудних та чорних».

За його словами, напередодні виборів міліція отримувала інформацію про те, що дільниці будуть заміновані, що очікують зриви голосування та навіть закриття деяких дільниць. На щастя, нічого не підтвердилося, наголосив Гладун.

Юрій Гладун також зауважив, що порядок на виборах в області забезпечує понад 3 тисяч правоохоронців. Окремі з них виїхали на місце служби, на дільниці, які вони охороняють, ще в четвер.

- Списки були укладені заздалегідь і правоохоронці мали можливість до 20 жовтня змінити свою виборчу адресу, - каже він.

Також Юрій Гладун нагадав, що міліціонери зобов’язані охороняти бюлетені та стежити за порядком увесь час, поки ці бюлетені не будуть належним чином передані в ОВК. До того часу, ніхто не має права покинути пост.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:33 15 квітня 2021 р.

Як олігархи будуть перетворюватися на бізнесменів: президент запропонував законопроєкт про статус олігарха

Сьогодні, 15 квітня, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що запропонував Раді нацбезпеки та Офісу Голови держави у співпраці з Антимонопольним комітетом розробити новий законопроєкт щодо олігархів.

Рубрика: Політика

20:36 15 квітня 2021 р.

Старост пропонуватимуть радам їхні голови: одна кандидатура матиме один шанс для затвердження

Старостинський округ утворюється відповідною сільською, селищною, міською радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживають не менше 500 жителів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу