Виборці симпатизують тому кандидатові, який найбільше мовчить, – політик

14:34 20 березня 2019 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Головна дискусія між лідерами президентських перегонів зведена до дискусії – хто є найбільшим злодієм. Через це, як свідчать соціологічні опитування, виборці симпатизують тому кандидатові, який найбільше мовчить.

Про це сьогодні, 20 березня, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Проблеми виборчих комісій на Львівщині: об’єктивні і суб’єктивні», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив член ради Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Віталій Новосад.

На його думку, політтехнологи перетворили роботу членів дільничних виборчих комісій у певну виборчу технологію.

- Складається враження, що ключові гравці на цих виборах думають, що чим більше вони матимуть впливу на роботу дільничних виборчих комісій, тим кращий вони отримають результат. Мабуть, вони працюють не над якістю роботи власних представників, а формують певні пули. Видно, що деякі кандидати є відверто технічними, адже вони підіграють певним лідерам перегонів, - сказав Віталій Новосад.

Він вважає, що певні ситуації дійшли до абсурду. 

- Ми маємо певних кандидатів на посаду Президента, які публічно висловлюють свою підтримку конкурентові, але з гонки не знімаються. Я так розумію, що вони це роблять, аби залишити своїх представників у виборчих комісіях. І тоді хтось з лідерів президентських виборів матиме більше впливу у дільничних виборчих комісіях, - зазначив член ради Львівської обласної організації політичної партії «Наш край».

Також, за його спостереженнями, дуже багато порушень, які стаються зараз у дільничних виборчих комісіях, використовують як інформаційний привід для звинувачення конкурентів. 

Депутат Львівської обласної ради від партії ВО «Батьківщина Львівщини» Ярослав Качмарик зауважив, що частину рішень виборча комісія приймає через голосування. 

- Отож, якщо в комісії є більше членів від певного кандидата, то комісія проголосує на користь цього кандидата, - переконаний він.

Він також повідомив, що на Львівщині є 2136  дільничних виборчих комісій. 

- Нагадаю, що цього разу виборчий бюлетень буде досить об’ємним: 20 сантиметрів завширшки та 80 сантиметрів завдовжки, - сказав Ярослав Качмарик. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу