Уведення російських спецпідрозділів в Україну - це технологія маніпуляції - Руслан Забілий (відео)

14:35 3 грудня 2013 р.

Систематичні повідомлення про введення російських спецпідрозділів або військ в Україну - це технологія маніпуляції. Про це сказав під час відеомарафону "Євромайдан: сценарії розвитку" у Львівському прес-клубі історик Руслан Забілий.

"Це може робитися або в індивідуальному порядку, або цілеспрямовано. Цілеспрямовано - це коли в новинах є система. В цьому випрадку – це означає відволікання, відтягування уваги, переведення
уваги на інші речі, щоб не говорили про основне. Це технологія маніпуляції. Технологія тримання в напрузі, залякування", наголоств Руслан Забілий.

Руслан Забілий не бачить небезпеки для України з боку Росії. "Того, що відбувається в Україні, сама Росія боїться. Ця бацила революційності Росії ні до чого. Бо все, що вони в себе стримують, це вони стримують завдяки аналогам нашого "Беркута",- зазначив Руслан Забілий.

Докладніше у відео.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу