Всеукраїнський форум сталого розвитку відбувається у Львові

13:00 10 березня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники територіальних громад та громадські лідери з усієї України обговорюють питання людського потенціалу у контексті сталого розвитку у конференц-залі готелю «Львів».

У конференц-залі готелю «Львів» відбувається IІ Всеукраїнський форум сталого розвитку громад «Людський потенціал: люди, що змінюють світ», мета якого – об’єднати представників органів місцевого самоврядування (ОТГ) та громадських діячів, для обговорення викликів для людського потенціалу з метою сталого розвитку громад. Представники територіальних громад та громадські лідери з усієї України обговорюють на ньому питання людського потенціалу в контексті сталого розвитку.

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «В інтерактивному форматі обміняються досвідом щодо практичних дій розвитку громад, та практики формування стратегій громад».

dailylviv.com

До теми

22:39 12 квітня 2021 р.

Національну академію сухопутних військ у Львові відвідала делегація Збройних сил Канади

До Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація ЗС Канади на чолі з нещодавно призначеною командиркою канадської тренувальної місії в Україні ЮНІФАЄР підполковником Мелані Лейк.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу