Всеукраїнський форум сталого розвитку відбувається у Львові

13:00 10 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Представники територіальних громад та громадські лідери з усієї України обговорюють питання людського потенціалу у контексті сталого розвитку у конференц-залі готелю «Львів».

У конференц-залі готелю «Львів» відбувається IІ Всеукраїнський форум сталого розвитку громад «Людський потенціал: люди, що змінюють світ», мета якого – об’єднати представників органів місцевого самоврядування (ОТГ) та громадських діячів, для обговорення викликів для людського потенціалу з метою сталого розвитку громад. Представники територіальних громад та громадські лідери з усієї України обговорюють на ньому питання людського потенціалу в контексті сталого розвитку.

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «В інтерактивному форматі обміняються досвідом щодо практичних дій розвитку громад, та практики формування стратегій громад».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу