У Львові відбудеться Всеукраїнський форум громадських рад

10:15 4 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівська обласна державна адміністрація й громадська рада при ній ініціювали проведення Всеукраїнського форуму громадських рад.

Про це повідомили в четвер у прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Форум відбудеться у п’ятницю, 5 жовтня у Львові. Під час форуму представники громадських рад із різних областей України обміняються досвідом. Окрім цього, успішні напрацювання та проекти презентують для усіх учасників форуму громадські ради із Львівської, Хмельницької та Черкаської областей».

«У межах форуму заплановано підписання меморандуму про співробітництво та партнерство між Громадськими радами при облдержадміністраціях. Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА це дасть поштовх наступним каденціям Громадських рад не зупинятись на досягнутому, а продовжувати співпрацю, напрацьовувати нові цікаві проекти та формувати громадянське суспільство», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Один із вагомих заходів форуму стане відкрите звернення Всеукраїнського форуму Громадських рад України до міжнародних організацій, міністерства закордонних справ України та Республіки Польща щодо підвищення політичної свідомості громадян України, припинення кримінального переслідування українського історика Григорія Купріяновича на території Республіки Польща та звільнення всіх заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією Російської Федерації проти України. Форум розпочнеться о 10:00 у Будинку вчених на вулиці Листопадового Чину, 6», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу