ВР перейменувала ВДВ на Десантно-штурмові війська

17:48 6 квітня 2018 р.

  • 0
  • 1197

Прапор Десантно-штурмових військ
Фото: drukukr.com

Міноборони пояснило зміну назви роду військ «негативним ставлення особового складу та ветеранів-десантників до назви ВДВ (високомобільні десантні війська) одночасно з ВДВ (повітрянодесантні війська) країни-агресора».

У міністерстві оборони України повідомили сьогодні, 6 квітня: «Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законів України з питань оборони щодо десантно-штурмових військ». Законом змінено назву роду військ з Високомобільних десантних військ на Десантно-штурмові війська Збройних Сил України. Відповідні зміни внесено до законів України «Про Збройні Сил України», «Про оборону України» та »Про правовий режим воєнного стану».

Натомість в інформаційномій агенції УНІАН розповіли: «Верховна Рада ухвалила президентський закон про внесення змін до деяких законів України з питань оборони щодо Десантно-штурмових військ (№7330). За це рішення проголосували 236 народних депутатів із 349, зареєстрованих у сесійній залі.

«Законом у законах «Про Збройні Сили України», «Про оборону України» та «Про правовий режим воєнного стану» назва Високомобільних десантних військ Збройних сил України змінюється на Десантно-штурмові війська ЗСУ. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, його розроблення міністерством оборони обумовлено подіями, пов’язаними із окупацією збройними силами Російської Федерації частини території України, що «спричинило негативне ставлення особового складу та ветеранів-десантників до назви ВДВ (високомобільні десантні війська) одночасно з ВДВ (повітрянодесантні війська) країни-агресора»», – поінформували також в УНІАН.

«Зважаючи на зазначене, вважається за доцільне змінити назву Високомобільних десантних військ Збройних Сил України на Десантно-штурмові війська Збройних Сил України», – йдеться у документі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 17 листопада 2018 р.

США чітко заявили, що Україна буде в НАТО, – МЗС

Офіційний Вашингтон висловив дуже чітку підтримку прагнення України до членства в Євроатлантичному альянсі, наголосивши, що одного дня Україна буде в НАТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 339

19:19 16 листопада 2018 р.

Виборцеві доведеться вибирати з 300-500 кандидатів, – політолог у Львові

Виборець на виборчій дільниці може отримати бюлетень, в якому буде від 300 до 500 кандидатів від політичних партій. Такі нововведення нас очікують з прийняттям нового Виборчого кодексу.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 561

19:05 16 листопада 2018 р.

Купити виборчий округ буде складніше, – політолог у Львові

Новий Виборчий кодекс не знищить явище «партійного спонсорування» заради місця у прохідній десятці виборчого списку. Проте виборчі округи будуть збільшені, отже купити такий округ буде складніше.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 450

18:49 16 листопада 2018 р.

Правляча еліта зацікавлена в мажоритарці, – експерт у Львові

Новий Виборчий кодекс не вигідний будь-якому кандидатові, який має намір балотуватися до Верховної Ради або до місцевих рад. І саме тому дотепер не ухвалений потрібний країні документ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 423