Вогонь на ураження – за спробу прориву кордону, – експерт

15:49 3 червня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Спроба прориву кордону має бути покарана вогнем на ураження, як це було за часів Радянського Союзу, а не так, як є сьогодні, коли за 15 тисяч євро можна проїхати через кордон туди і назад.

Так сказав під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» незалежний донецький експерт, колишній прикордонник, полковник спецслужб Володимир Іванович (його ім’я, по батькові змінені, а прізвище з міркувань безпеки не розголошується).
«З перших днів у прикордонних районах на сході не було засад, блокпостів, розвідки. Тоді  як сепаратисти і терористи щвидше орієнтуються і діють. Треба скоротити кількість генералів, які мають реально керувати, змінити концепцію прикордонслужби про «дружню» територію. Треба обов’язково підсилити кордон військовими формування – авіацією, бронемашинами, включитися спецслужбам. Інакше - каравани бойовиків і надалі ходитимуть туди-сюди»,- сказав Володимир Іванович.

Експерт вважає, що з найманцями-чужинцями, які прийшли зі зброєю, і співгромадянами-зрадниками, які стріляли в своїх, треба вчиняти дуже жорстко.

Він також переконаний, що на кордоні не мають служити місцеві, бо це сприяє процвітанню корупції, яка відкриває кордон для терористів. Тому ротацію прикордонників слід, на думку експерта, робити частіше.

«Західний кордон, на відміну від східного, - це кордон нелегальних мігрантів. Якби велика кількість прикордонників, замість західного кордону, стояла на сході, то не пропустили би бойовиків. Незрозуміло, чому прикордонслужба не перекинула більшу кількість прикордонників на східний кордон?», - запитує Володимир Іванович.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:26 30 липня 2021 р.

ЦНАПи Львова запровадять безконтактну видачу документів за паролем

Документи можна буде отримувати без запису, черг, без контакту з персоналом та очікувань, запевняє директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентини Бартошик.

Рубрика: Політика

13:51 30 липня 2021 р.

У Львові викрили російського агента

Кіберфахівці СБУ викрили розгалужену мережу ворожих агітаторів. Зловмисники поширювали у соцмережах заклики до зміни меж держкордону та захоплення влади в Україні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу