Вогонь на ураження – за спробу прориву кордону, – експерт

15:49 3 червня 2014 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Спроба прориву кордону має бути покарана вогнем на ураження, як це було за часів Радянського Союзу, а не так, як є сьогодні, коли за 15 тисяч євро можна проїхати через кордон туди і назад.

Так сказав під час відеомосту між Львовом і Донецьком на тему «Особливості охорони західного і східного кордонів України» незалежний донецький експерт, колишній прикордонник, полковник спецслужб Володимир Іванович (його ім’я, по батькові змінені, а прізвище з міркувань безпеки не розголошується).
«З перших днів у прикордонних районах на сході не було засад, блокпостів, розвідки. Тоді  як сепаратисти і терористи щвидше орієнтуються і діють. Треба скоротити кількість генералів, які мають реально керувати, змінити концепцію прикордонслужби про «дружню» територію. Треба обов’язково підсилити кордон військовими формування – авіацією, бронемашинами, включитися спецслужбам. Інакше - каравани бойовиків і надалі ходитимуть туди-сюди»,- сказав Володимир Іванович.

Експерт вважає, що з найманцями-чужинцями, які прийшли зі зброєю, і співгромадянами-зрадниками, які стріляли в своїх, треба вчиняти дуже жорстко.

Він також переконаний, що на кордоні не мають служити місцеві, бо це сприяє процвітанню корупції, яка відкриває кордон для терористів. Тому ротацію прикордонників слід, на думку експерта, робити частіше.

«Західний кордон, на відміну від східного, - це кордон нелегальних мігрантів. Якби велика кількість прикордонників, замість західного кордону, стояла на сході, то не пропустили би бойовиків. Незрозуміло, чому прикордонслужба не перекинула більшу кількість прикордонників на східний кордон?», - запитує Володимир Іванович.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу