ВО «Свобода» готує судові позови до газети "Експрес"

11:08 17 вересня 2013 р.

«ВО «Свобода» готує низку судових позовів до газети «Експрес» з вимогою спростувати брехливу інформацію про наше членство та лідерів партії. «Свобода» доведе, що інформація, спрямована проти свободівців - це брехня. Брехня, написана в кулуарах Банкової». Про це йдеться у заяві фракції ВО «Свобода» у Львівській обласнійраді, яку виголосив на 17 вересня 2013 року на сесії ради голова фракції Андрій Холявка.

У заяві йдеться:

«Фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львівській обласній раді обурена фактами систематичного тиску на ВО «Свобода» з боку головного редактора газети
«Експрес» Ігоря Починка. На жаль, змушені констатувати, що улюблена газета тисяч українців перетворюється на бейсбольну битку в руках режиму.

Ми усвідомлюємо, що публікацією низки недостовірних матеріалів про діяльність членів ВО «Свобода» намагаються змусити політичну силу до голосування за розширення
мережі кіосків для товариства «Інтерпрес».

Наголошуємо, що не маємо жодного конфлікту з журналістами видання. Є виключно конфлікт медіа-олігарха, власника газети та мережі кіосків «Інтерпрес» Ігоря Починка
та Закону. Так, всупереч ухвалі Львівської міської ради ТзОВ «Інтерпрес» здійснює продаж тютюнової продукції. Вважаємо, що саме вимога депутатського корпусу Львівської міської ради припинити реалізацію сигарет каталізувала появу низки псевдорозслідувань від газети «Експрес», результати яких не відповідають дійсності.

Ми сподівалися, що та критична реакція читачів на псевдорозслідування Починка, яку він отримав,  змусить його розвивати свій бізнес чесно, у відповідності до Закону.
Однак останній примірник газети «Експрес» №99 (7140) за 12 вересня 2013 року свідчить: сподіватися на совість медіа-олігархів  марно. Ми чітко зрозуміли: в Ігоря Починка з’явився союзник – влада. Очевидно, що погоджено ціну для слова, яке колись «мало вагу».

ВО «Свобода» готує низку судових позовів до газети «Експрес» з вимогою спростувати брехливу інформацію про наше членство та лідерів партії. Ми доведемо, що і
нформація про вимагання хабара від американської компанії «Шеврон» за нібито згоду на видобуток сланцевого газу в Західній Україні, публікації про кримінальне минуле наших народних депутатів та брехливі описи неіснуючих маєтків Тягнибока – брехня. Це брехня, що написана в кулуарах Банкової, брехня, поширена свідомо.

Ми звертаємося до читачів газети «Експрес»: будьте пильними. Вашу довіру до видання продала одна людина. Продала дорого, продала владі. Продала для дискредитації
та поливання брудом опозиційних сил. Не дивуйтеся появі на газетно-сигаретних розкладках нових голосних заголовків про «Палаци Тягнибока», «Гареми Тягнибока», «Катівні «Свободи» тощо. Однак не мовчіть, телефонуйте в редакцію, пишіть листи, вимагайте правди. Лише так можна зупинити знищення вашої улюбленої газети, перетворення її на «Вісник Банкової», де слово має лише ціну.

ВО «Свобода» закликає журналістську спільноту до підтримки нашої позиції та спільної боротьби за дотримання журналістських стандартів. Ми в жодному разі не
вимагаємо від медіа лояльності чи єлейної похвали. Ми вимагаємо законного права бути почутими, вимагаємо права на нашу позицію і на наші аргументи».

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу