Владу Народної Ради проголосили ще три райради Львівщини

14:50 29 січня 2014 р.


Фото: korrespondent.net

Її визнано органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, в Пустомитах, Мостиськах і Самборі.

29 січня так ухвалили на сесії Пустомитівської районної ради за пропозицією голови фракції ВО «Свобода» Павла Городечного. Депутати прийняли також рішення про повернення раді делегованих повноважень РДА, створення виконавчого комітету районної ради й муніципальної дружини та заборону «Партії регіонів» та Компартії. 

28 січня на позачерговій сесії Мостиської районної ради депутати також проголосували за пропозицією фракції ВО «Свобода» за визнання Народної Ради, створення виконкому та муніципальної дружини, а голова фракції «Партії регіонів» оголосив про її саморозпуск. Після сесії депутати запломбували кабінет голови райдержадміністрації. 

На позачерговій сесії Самбірської районної ради, окрім рішення про визнання Народної Ради, повернення делегованих повноважень та створення виконкому, депутати також підтримали пропозицію голови фракції ВО «Свобода» Андрія Бобака про заборону «Партії регіонів» і комуністів та ухвалили рішення про створення в кабінеті голови райдержадміністрації пункту обігріву населення. Голова Самбірської РДА подав заяву про вихід з «Партії регіонів».  

Про це повідомляє сьогодні, 29 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу