Влада «злизує» російські закони, – правозахисник (відео)

21:41 16 січня 2014 р.


Фото: ukrnationalism.com

Виконавчий директор Української Гельсінської спілки Аркадій Бущенко назвав проголосоване сьогодні у Верховній Раді «неперевареною кашею».

Так правозахисник кваліфікував у четвер в інтерв’ю «Радіо Свобода» ухвалений депутатами від «Партії регіонів» і КПУ законопроект Вадима Колесніченка й Володимира Олійника «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян», який зокрема криміналізує «наклеп» і запроваджує поняття «громадське обʼєднання, що виконує функції іноземного агента». Аркадій Бущенко зауважив також, що цей документ у низці положень є фактичним дублюванням законодавчих ініціатив, апробованих раніше у Росії.

«Непереварена каша, яку виклали у вигляді закону. Те, що там більш-менш прописано – це просто «злизане» з російських законів, а інше – це просто така невротична реакція або пана Колесніченка, або, я вже так розумію,частини депутатського корпусу на ті всі події, що відбувалися зараз», – вважає Бущенко 

Правозахисник нагадав про так званий закон про іноземних агентів, ухвалений раніше у Російській Федерації. За словами Аркадія Бущенка, «більшість організацій в Україні отримують фінансування на свою діяльність з іноземних джерел».  «Наша держава не має коштів для того, щоб виховувати, зрощувати громадянське суспільство», – пояснив він.

Він також припустив, що на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради ніхто реально не рахував кількість голосів, відданих за той чи інший законодавчий акт. «Цифра 235 депутатів означає, що їх ніхто не рахував, а це просто завчасно написана цифра, яка має бути для прийняття цих законопроектів», – вважає Бущенко.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу