Влада шукає варіанти для відправки Тимошенко на лікування | Новини Львова

Влада шукає варіанти для відправки Тимошенко на лікування

10:10 24 вересня 2013 р.

  • 0

Розглядає варіант з підготовкою законодавства задля підписання Асоціації з ЄС.

Про це, як пишуть «Коментарі:», заявила під час прямого ефіру на телеканалі «ICTV» народний депутат від «Партії регіонів» Інна Богословська. При цьому вона зазначила, що «Тимошенко через свої політичні погляди не хоче проведення операції в Україні».

Однак  депутат наголосила, що питання про лікування Тимошенко за кордоном не може бути вирішене індивідуально, а має бути законодавчо оформлене. Для цього необхідно ввести зміни до законодавства, в якому буде встановлена норма, що стосується можливості переривання терміну ув’язнення для лікування за кордоном.

Також, за словами народного депутата, необхідно підписати двосторонню угоду зі стороною, яка погодиться на лікування екс-прем’єр-міністра. «Якщо такий план дій до 15 жовтня буде узгоджений, ми поставимо маяки за датами, то це буде шлях, який може вирішити це питання», - зазначила Богословська.

«У зв’язку з цим ми повинні, або ж можемо піти на цей компроміс. Але всі повинні розуміти, що це неможливо зробити за один день. Але якщо буде політична воля, і якщо цей сценарій буде прописаний, то він цілком реальний», - наголосила Інна Богословська. При цьому вона наголосила, що «якщо не буде асоціації, то про мрії в отриманні таких преференцій (для Юлії Тимошенко. – Ред.) можна буде забути».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:15 10 серпня 2020 р.

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

З 10 серпня консульський відділ посольства України в Республіці Польща у Варшаві запроваджує додатковий порядок безкоштовної електронної реєстрації на консульський прийом. Без попередньої реєстрації здійснюватиметься прийом лише тих громадян, які звертаються у трьох справах.

Рубрика: Політика

14:59 9 серпня 2020 р.

Оприлюднені ще шість підстав для в'їзду в Крим і виїзду з АРК

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим подбало більше про громадян України, які живуть на окупованій території, аніж Кабмін, який хотів закрити пересування тут людських потоків до 30 серпня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу