Влада готує сценарії усунення Кличка від президентських виборів

17:35 8 вересня 2013 р.

  • 0

На Кличка і на членів його команди ллють бруд і брехню, аби дискредитувати лідера УДАРу.

Влада готує кілька сценаріїв, за якими буде усувати лідера партії "Удар" Віталія Кличка від участі в президентських виборах. Про це йдеться в заяві партії, оприлюдненій прес-службою "Удару".

"За інформацією "Удару", сьогодні влада готує кілька можливих сценаріїв, за якими усуватиме Віталія Кличка від участі в президентських виборах", - йдеться в заяві партії.

У партії зазначають, що на Кличка особисто, і на членів його команди ллють бруд і брехню, аби дискредитувати Віталія Кличка.

"Я захищатиму свої громадянські права, а також право людей обирати не тільки Януковича та його режим, усіма доступними методами, зокрема, і в Європейському суді з прав людини. Оскільки немає жодних правових підстав для того, щоб мене як політика, народного депутата і громадянина України, позбавити права балотуватися на посаду Президента, якщо я ухвалю таке рішення", - процитувала прес-служба слова Віталія Кличка.

Коментарі(0)

До теми

10:26 6 червня 2020 р.

22-26 червня профспілки готують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори, - голова у Львові

З 22 до 26 червня Федерація профспілок України планує всеукраїнську попереджувальну акцію протесту в Києві та регіонах, якщо законопроект №2681, який суттєво обмежує права профспілок, Верховна Рада розгляне в першому читанні. Профспілчани планують марші, маніфестації, перекриття доріг, мітинги та збори.

Рубрика: Політика

13:18 5 червня 2020 р.

Львівські та одеські журналісти проти створення нової громадської спілки журналістів

У Львівському пресклубі відбувся відеоміст Львів-Одеса: «Яким є ставлення професійних журналістів до утворення органу спільного регулювання-громадської спілки та його функцій згідно із законопроєктами «Про медіа»? Чому журналісти-члени НСЖУ або НМПУ мали би захотіли вступити у таку нову спілку?».

Рубрика: Політика

Останні новини

У Львові хочуть закрити два торгові об'єкти через порушення карантину

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Профспілки захищаються від влади

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу