Влада готує сценарії усунення Кличка від президентських виборів

17:35 8 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3623

На Кличка і на членів його команди ллють бруд і брехню, аби дискредитувати лідера УДАРу.

Влада готує кілька сценаріїв, за якими буде усувати лідера партії "Удар" Віталія Кличка від участі в президентських виборах. Про це йдеться в заяві партії, оприлюдненій прес-службою "Удару".

"За інформацією "Удару", сьогодні влада готує кілька можливих сценаріїв, за якими усуватиме Віталія Кличка від участі в президентських виборах", - йдеться в заяві партії.

У партії зазначають, що на Кличка особисто, і на членів його команди ллють бруд і брехню, аби дискредитувати Віталія Кличка.

"Я захищатиму свої громадянські права, а також право людей обирати не тільки Януковича та його режим, усіма доступними методами, зокрема, і в Європейському суді з прав людини. Оскільки немає жодних правових підстав для того, щоб мене як політика, народного депутата і громадянина України, позбавити права балотуватися на посаду Президента, якщо я ухвалю таке рішення", - процитувала прес-служба слова Віталія Кличка.

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 984

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 630