Віце-ректора львівського Католицького Університету Мирослава Мариновича нагороджено «Орденом Лева»

15:51 1 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Міський голова Львова вшанував правозахисника за вагомий внесок у формуванні наукового, духовного і культурного середовища, плідну науково-публіцистичну діяльність й громадянську позицію у боротьбі за волю та єдність України та з нагоди Дня міста.

Міський голова Львова Андрій Садовий нагородив сьогодні, 1 травня, відзнакою «Орден Лева» правозахисника, публіциста, релігієзнавця, співзасновник Української Гельсінської групи, організатора амністерського руху в нашій країні, віце-ректора Українського Католицького Університету Мирослава Мариновича – за вагомий внесок у формуванні наукового, духовного і культурного середовища Львова, за плідну науково-публіцистичну діяльність, за громадянську позицію у боротьбі за волю та єдність України та з нагоди Дня міста Львова. Про це повідомили сьогодні, 1 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

14:15 29 жовтня 2020 р.

Синютка - Садовому: «Нехай іде з Богом»

Більшість звільняться самі: кандидат на голову Львівської ОТГ, народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка розповів, що буде із нечистими на руку чиновниками команди Садового у новообраній Львівській міській раді.

Рубрика: Політика

13:24 29 жовтня 2020 р.

Олег Синютка запропонував 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

Народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка заявив, що перемога "ЄС" на виборах у Львівській області накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи.

Рубрика: Політика

10:06 29 жовтня 2020 р.

КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади, у тому числі переможців місцевих виборів

Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу