Вісім об’єднаних громад на Львівщині оберуть голів і депутатів 29 жовтня

13:45 19 серпня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що після виборів на Львівщині запрацюють 33 ОТГ, які об'єднають 130 органів місцевого самоврядування і 262,5 тисяч мешканців.

У п’ятницю, 18 серпня, Центральна виборча комісія ухвалила рішення щодо проведення 29 жовтня виборів у об’єднаних територіальних громадах (ОТГ). Зокрема , на Львівщині оберуть голів та депутатів вісім об’єднаних територіальних громад у Сокальському, Самбірському/Старосамбірському, Пустомитівському Сколівському й Мостиському районах –  Великомостівська, Рудківська, Щирецька, Славська, Воютицька, Солонківська, Підберізцівська й Волицька ОТГ.

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації., де також поінформували: «Таким чином, після проведення виборів на Львівщині діятиме 33 ОТГ, які об'єднають 130 органів місцевого самоврядування та 262,5 тисяч мешканців».

dailylviv.com

До теми

20:54 30 жовтня 2020 р.

ПЦУ - єдина канонічна православна церква на території України, - Вселенський патріарх Варфоломій

"Ми тимчасово терпимо існування українських ієрархів під Росією (УП МПЦ) не як місцевих правлячих єпископів, а лише як титулярних або тих, що перебувають (мають резиденцію) в Україні", - повідомив Вселенський патріарх Варфоломій.

Рубрика: Політика

19:11 30 жовтня 2020 р.

47 нардепів хочуть приховати незаконне збагачення. Серед них - два Тараси зі Львова: Козак і Батенко

Національне агентство з питань запобігання корупції назвало повний список народних депутатів, які проти електронного декларування свого майна і відповідальності за "помилки".

Рубрика: Політика

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу