Військовики з досвідом підтримали Комітет Майдану Львівщини

17:57 26 січня 2014 р.

Віталій Лазоркін, директор Громадського інституту стратегічних досліджень «Перспектива», який свого часу стояв у витоків створення Міністерства оборони України.

Віталій Лазоркін, директор Громадського інституту стратегічних досліджень «Перспектива», який свого часу стояв у витоків створення Міністерства оборони України.
Фото: zik.ua

Колишні військовослужбовці: офіцери, сержанти, солдати – учасники бойових дій, бійці спецпідрозділів - об’єдналися у військовий комітет Майдану Львівщини.

Сьогодні, 26 січня колишній офіцер спецпідрозділу "Беркут" Кукіль Зіновій Володимирович звернувся до своїх колег із закликом не застосовувати силу проти народу України.  Про це він сказав  сьогодні, 26 січня на зустрічі з журналістами у штабі Комітету Майдану Львівщини. Він запевнив журналістів, що при потребі Львівський спецпідрозділ однозначно буде з народом, бо керівництво та особовий склад частини – патріоти України і добре пам’ятають, що склали присягу на вірність народу України.

24 січня військовослужбовці Львівщини у відставці об'єднались у Військовий комітет Майдану Львівщини і вже сьогодні співпрацюють з Народною самообороною Львова з метою захистити громадян від можливого застосування сили збоку злочинної влади і "тітушок".

Тексти звернень нижче.

Зверення до бійців спецпідрозділу "Беркут"

"Я, колишній офіцер спецпідрозділу «Беркут», капітан міліції БСП Кукіль Зіновій Володимирович, завжди гордився тим, що служив Народу України.
Також запевняю усіх українців, що при потребі Львівський спецпідрозділ однозначно буде з народом.
Керівництво та особовий склад частини – патріоти України і добре пам’ятають, що склали присягу на вірність народу України.
Я, як і інші військовослужбовці, мав непросту воєнну біографію. Однак ніколи не міг собі уявити, що в нашій країні безкарно діятимуть нелюди, злочинці, перевертні у погонах – і будуть нищити цвіт нашої нації у Києві та інших містах та селах України.
Ними б гордилися їх засновники: Дзєржинский, Каганович, Берія.
Зараз від їх подвигів у захоплені Азаров, Захарченко, Медведчук.
Знайте! Гроші, які ви заробляєте на каліцтві юнаків, вбивствах, підпалах, ви не використаєте, як не використав їх Юда. Їх не візьмуть від вас Ваші матері, діти і жінки, бо на цих грошах кров невинних жертв.
Прем’єр міністр Азаров каже, що не має коштів для бідних, чорнобильців, афганців, вчителів, ветеранів, на школи, лікарні і дороги, а вам за проламані черепи та вибиті очі платить, відбираючи у простих людей останні копійки.
Прошу усіх колишніх офіцерів об’єднатися та стати на захист українських патріотів, спадкоємців Крут.
Українська молодь, я з вами і я гордий за вас.
Маю честь!
Слава Україні!

ЗВЕРНЕННЯ
Військового комітету Майдану Львівщини

24 січня ми, колишні військовослужбовці: офіцери, сержанти, солдати – учасники бойових дій, бійці спецпідрозділів, усі ті, кому не байдужа доля України, об’єдналися у Військовий комітет Майдану Львівщини.

Наша мета – згуртувати та скоординувати всіх діючих та колишніх військовослужбовців Львівщини з метою стати на захист українського народу.

Ми закликаємо всіх, хто перебуває на військовій службі не виконувати злочинні накази режиму і ставати на бік народу.

Закликаємо колег в інших областях України створити такі ж комітети та координувати свої дії з Військовим комітетом Майдану Львівщини та місцевими Майданами.

У своїх діях ми повністю співпрацюємо з Комітетом Майдану Львівщини.

Служимо народу України!

Слава Україні!


Комітет Майдану Львівщини
26 січня 2014 р.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини