Військових на Яворівському полігоні вчать воювати американською зброєю (відео)

16:19 8 грудня 2015 р.

У навчаннях на Яворівському полігоні застосовують шістдесятиміліметровий міномет, який використовують в американській армії.

Про це сьогодні, 8 грудня, під час дискусії на тему: «Імплементація стандартів НАТО в Збройні сили України. Перші результати за підсумками навчань на Яворівському полігоні», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив командир контингенту ЗС США в Україні, підполковник Нік Дусич (Nick Ducich).

За його словами, це дуже зручний міномет, який дуже простий у використанні.

- Кількість снарядів залежить від тривалості місії та поставленого завдання. Персонал має з собою запасні снаряди, які вони можуть використати за потреби, - пояснює американський підполковник.

Зі свого боку, заступник керівника Регіонального медіа-центру Міноборони України (м. Львів), підполковник Вадим Бакай нагадав, що найменший міномет, який використовують в українській армії,  – 832 мм. Він має більшу обслугу і цю збриою транспортують на автомобілі.

- Звичайно, калібр мінометів відіграє важливу роль. І завдання, які ставляться для мінометних груп, – різні. В американській армії є піхотний міномет, який використовують у менших підрозділах для підтримання бойових дій. Українська армія використовує 832-мм міномети. Це – більш потужна зброя, і вона виконує більші завдання, - каже він.

На думку українського підполковника, українським військовим варто використовувати нагоду і повчитися працювати на різних пристроях, навіть якщо їх зараз немає на озброєнні.

- Коли почалася війна, у Збройних силах України не було ані тепловізорів, ані пристроїв, які допомагають вести бойові дії, ані іншого. Тому імплементація цих бойових пристроїв у наші збройні сили проходить спонтанно. Закупити зараз необхідну кількість обладнання держава не взмозі. Хоча хочеться, щоби в кожного бійця був і тепловізор, і пристрій для гасіння вогню на зброї, й інше, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:21 28 жовтня 2020 р.

У двох громадах на Львівщині повторно перераховують голоси (відео)

Бібрська міська територіальна виборча комісія провела повторний підрахунок голосів на п’ятьох дільницях. Ще на п’ятьох виборчих дільницях перерахує результати волевиявлення Славська селищна ТВК.

Рубрика: Політика

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у спробі фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу