Військовослужбовець-жінка у США не має жодних гендерних поблажок (відео)

15:52 21 липня 2015 р.

Американська жінка-військовослужбовець не має жодних поблажок на гендерній основі. Вона носить таку ж саму військову форму, як і всі. І завдання виконує на рівні з усіма.

Про це сьогодні, 21 липня, під час прес-конференції-дискусії на тему: «Досвід офіцера американської армії у підготовці підлеглих до участі у міжнародних навчаннях», заявив командир 2-го взводу роти «С», 2-й лейтенант ЗС США Джозеф Фрешет.

- У мене не було ніяких складностей у роботі з військовослужбовцями-жінками. Вони – просто солдати. У нас нема їх так багато, але коли ми працюємо, то ми ставимося до них, як до військовослужбовця. Для нас немає різниці, чи вона – сержант, чи солдат, чи офіцер.  Це – професія і ми маємо її поважати, - каже він.

Що стосується українських жінок-військовослужбовців, то наказами визначено військово-облікові спеціальності, на які не можна призначати жінок.
- У нашому розумінні, не може жінка заряджати гармату, вага снаряду до якого більше 30-ти, 40-ка чи 50-ти кілограмів, - каже керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, полковник Олександр Поронюк.

А ось якщо військовослужбовець-жінка працює лікарем, зв’язковою, стрільцем або кухарем, то тут ніяких застережень немає.
- Також жінки-військовослужбовці повинні виконувати нормативи, вирішувати тактичні завдання, здавати нормативи з фізичної і спеціальної підготовки, - каже він.

Також полковник зауважив, що жінка в підрозділі спонукає чоловіків до більшої комунікабельності і там немає сварок.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу