Президент нагородив орденом «За заслуги» військового капелана зі Львівщини

17:54 28 липня 2016 р.

  • 0


Фото: news.ugcc.ua

Отець Михайлу Сукмановський запевнив, що орден є не його особистою нагородою, а передусім визнанням заслуг усіх людей, які доволі часто віддають останнє задля нашої спільної перемоги.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка під час виїзної наради, яка проходила в залі засідань Золочівського районного Народного дому імені Ігоря Білозора, вручив заслужену нагороду від імені Президента України Петра Порошенка – орден «За заслуги» ІІІ ступеня – військовому капелану, декану Золочівському Української Греко-Католицької Церкви, будівничому і настоятелю храму Блаженного Миколая Чарнецького – отцю Михайлу Сукмановському  З цієї нагоди переповнена зала вітала стоячи знаного далеко за межами України священнослужителя і доброго духівника.

Отець Михайло щиросердечно подякував усій громаді Золочівщини, землякам із США та країн Європейського Союзу, які вносять свою потужну лепту не лише допомогою населенню та військовослужбовцям у війні, що триває на сході України, а й доволі часто дітям з обмеженими можливостями, медичним закладам, військовим частинам та багатьом потребуючим категоріям населення всієї Львівщини та України. Священнослужитель, який не тільки організовує і благословляє поїздки в зону проведення антитерористичної операції, а й сам побував більше ніж 20 разів не лише на блок-постах, а й на передовій, каже, що орден є не його особистою нагородою, а передусім визнанням заслуг усіх людей, які доволі часто віддають останнє задля нашої спільної перемоги. На запитання про те, наскільки є сумісними поняття «зброя» і «священнослужитель», відповів: «У будь-якій ситуації для священика найголовнішою зброєю завжди була і залишатиметься молитва».

Про це повідомили сьогодні, 28 липня, на Офіційному інформаційному ресурсі Української греко-католицької церкви, де також опублікували фото з урочистості.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу