Перший бій під під час антитерористичної операції прийняли на себе десантники зі Львова, – Міноборони

21:10 23 квітня 2014 р.


Фото: unian.ua

Про це заявив у середу виконувач обов’язків міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль.

Виконувач обов’язків міністра оборони України – генерал-полковник Михайло Коваль – заявив сьогодні, 23 квітня, у Львові: «Представники частин, які дислокуються на теренах Львівської області, зараз перебувають у найгарячіших точках на сході нашої держави. Мешканці Львівщини можуть пишатися, що в нас є такі унікальні військовослужбовці».

Відтак Михайло Коваль подякував командуванню двох вертолітних бригад – з Нового Калинова та Бродів, а також десантникам 80-ої окремої аеромобільної бригади і керівництву 24-ої механізованої бригади, зазначивши: «Вони мужньо і достойно виконують покладене на них завдання». Про це інформує у середу «Львівський портал».

Натомість «Zaxid.net» повідомляє: «Перший бій під Слов’янськом Донецької області, який відбувся під час антитерористичної операції, прийняли на себе львів’яни 80-го окремого аеромобільного полку. Про це виконувач обов’язків міністра оборони України Михайло Коваль заявив 23 квітня під час перебування у Львові. «З 90-х років я не чув такої щільності вогню. Наші військові зіткнулися із дуже підготовленими професіоналами. Невеличкий підрозділ вийшов достойно із бою», – наголосив Коваль».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу