Військові НАТО для посилення східного флангу вирушили на північ Польщі

16:37 30 березня 2017 р.

  • 0

На своєму шляху солдати НАТО організовують військові пікніки, спілкуються з поляками і показують техніку

Про це інформує Польське радіо.

Солдати НАТО, котрі мають посилити східних фланг Північноатлантичного альянсу, вирушили сьогодні, 30 березня, з району Весола у Варшаві та села Ґліннік до міста Ожиш і присілка Бемово-Піскє у Вармінсько-Мазурському воєводстві на півночі Польщі. Багатонаціональна батальйонна бойова група НАТО прибуде до місця розташування у четвер (30 березня) та п’ятницю (31 березня).

Як повідомив заступник речника Генерального командування видами збройних сил Польщі підполковник Марек Пєтшак, солдати на шляху до місця призначення їдуть у двох колонах. В цілому у них рухаються приблизно 900 військових у 15 конвоях та 300 одиниць техніки.

Солдати з багатонаціональної батальйонної бойової групи вирушили до Польщі у суботу, кожного дня вони долають наступні відрізки маршруту, зупиняючись на перепочинок. Під час військових пікніків військові мають змогу зустрітися з жителями навколишніх населених пунктів і показати їм свою військову техніку. Військові пікніки вже відбулися у Вроцлаві, Пйотркуві-Трибунальському та Варшаві.

До складу багатонаціональної батальйонної групи НАТО, яка буде розгорнута в Польщі, крім американців, британців та румунів, увійдуть також солдати з Хорватії. Польща, натомість, надішле роту танків до канадського батальйону у Латвії та моторизовану роту до Румунії, де Північноатлантичний альянс також збільшує свої сили.

Нагадаємо також, що сьогодні, 30 березня, до порту в Ґданську прибули 300 одиниць військової техніки та 900 солдатів США у рамках операції Atlantic Resolve.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 27 березня 2020 р.

ТКГ не підписала жодних документів

Відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, яке у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу проходило у форматі відеоконференції.

Рубрика: Політика

12:27 17 березня 2020 р.

Верховна Рада призначила Генеральну прокурорку

На посаду Генерального прокурора сьогодні парламент призначив – за поданням Президента Володимира Зеленського – тимчасову директорку Державного бюро розслідувань.

Рубрика: Політика