Військові на передовій в зоні АТО не змогли проголосувати. Хоча дуже хотіли, – заступник комбата (відео)

17:32 26 жовтня 2014 р.


Фото: dnisterua.com.ua

Командири військових частин готові були взяти на себе відповідальність з доставки виборчих бюлетенів на передову, їх охорону та проведення виборів у зоні АТО.

Про це під час відеомарафону на тему: «Львівщина обирає Верховну Раду України», який відбувається  в рамках громадського мовлення Львівського прес-клубу (Прес-клуб-ГІТ), повідомив телефоном з зони АТО заступник командира батальйону «Київська Русь» Роман Семчишин.

За його словами, військовослужбовці обурені, що засуджені та ті. хто перебуває в СІЗО, мають право голосу, а вони – ні.

- Я зараз беру на себе відповідальність за цей прорахунок української держави та негатив від підлеглих за те, що вони не проголосували, - сказав Роман Семчишин.

Офіцер регіонального медіа-центру МОУ Володимир Скоростецький підтвердив, що в зоні «С», де зараз перебуває Роман Семчишин, вибори не проводяться.

- Ми організували вибори для військовослужбовців, які є на базі. А от для тих, які перебувають, наприклад, в Донецькому аеропорту – ні, - каже він.

За його словами, за тим, щоби військовослужбовці могли проголосувати, повинні були простежити командири: перевірити, щоби контрактники та мобілізовані мали паспорти, а строковики – військові квитки; укласти і перевірити списки, організувати доїзд до виборчих дільниць та інше.

Крім того, у львівському госпіталі проголосувало 600 поранених. Для них було організовано можливість волевиявитися на території лікувального закладу. А до лежачих поранених приходили зі скриньками члени комісії та спостерігачі.

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу