Відставка Азарова – відволікаючий пропагандистський маневр влади, – аналітик

11:38 28 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: dt.ua

Янукович його, як вважає доктор історичних наук, професор кафедри політології НаУКМА Олексій Гарань, може знову призначити керівником уряду.

Про це політолог сказав у вівторок у коментарі кореспонденту «Gazeta.ua». Окрім того, Гарань розповів:

«Це не крок прем'єр-міністра. Очевидно, що це є крок президента і його радників. І я думаю, що це робиться не тільки для того, щоб запобігти бунту всередині «Партії регіонів», але це ще й є пропагандиським відволікаючим маневром», – зауважив експерт.

Політолог не виключає, що за відставкою Азарова може послідувати чергова пропозиція опозиції для очолення уряду, або переформатування уряду за принципом «нові люди-нові фігури».

«Відставка уряду – є дійсно вимогою опозиції. Але ми зараз розуміємо, що ніяких змін не буде, якщо буде лишатися Конституція в редакції 1996 року, до якої ми повернулися нелигітимно. Тому зараз треба ставити завдання відновлення дії Конституції в редакції 2004 року. Інакше, будь-які розмови про новий уряд нічого не змінять. По цій моделі Президент може зняти прем'єра, віце-прем'єра, міністра в будь-який момент і без будь-якого пояснення», – зауважив Гарань.

Експерт наголосив, що без відновлення «системи балансів» далі рухатися не можливо.

«Зараз починається маневрування, яке очевидно радять Януковичу Портнов, можливо Клюєв. Це маневрування запізніле. Тому цього зараз не достатньо», – заявив експерт. На думку Гараня, відставку уряду потрібно було робити відразу 30 листопада 2013 року.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини