Відкриті списки – чергова маніпуляція, – активіст

15:55 25 жовтня 2015 р.

Найбільші проблеми, пов’язані з місцевими виборами, почнуться сьогодні після 20 години, коли почнуть рахувати ті відсотки, коли почнуть формувати списки тих, хто потрапив до рад, і коли виборці дізнаються, що якийсь певний округ не те що не буде представлений на тому чи іншому рівні, а вони почнуть розуміти, що інший округ матиме два чи три представники.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко.

- Сама система місцевих виборів не до кінця продумана. І коли її називають системою з відкритими списками, то це чергова маніпуляція, оскільки ніхто не вибирає поміж кандидатами, - каже він.

На його думку, найгірше, що влада навіть не спробувала виборцю пояснити, як все відбуватиметься. Понад те, члени виборчих комісій також не розуміють, що діється.

За словами блогера, громадського активіста Юрій Ситник, явка на цих виборах досить низька.

- Цей прогноз, що люди розуміють, що немає з чого вибирати, поки що підтверджується. Вибори без виборів полягають в тому, що до вибору пропонують олігархічні проекти, які не міняють своєї суті. Тому люди увесь час розуміють, що стають на ті самі граблі, - каже він.

За його словами, хіба дві-три партії не можна назвати олігархічними проектами. Або можна підозрювати, але не можна так стверджувати.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу