Відкриті списки – чергова маніпуляція, – активіст

15:55 25 жовтня 2015 р.

Найбільші проблеми, пов’язані з місцевими виборами, почнуться сьогодні після 20 години, коли почнуть рахувати ті відсотки, коли почнуть формувати списки тих, хто потрапив до рад, і коли виборці дізнаються, що якийсь певний округ не те що не буде представлений на тому чи іншому рівні, а вони почнуть розуміти, що інший округ матиме два чи три представники.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко.

- Сама система місцевих виборів не до кінця продумана. І коли її називають системою з відкритими списками, то це чергова маніпуляція, оскільки ніхто не вибирає поміж кандидатами, - каже він.

На його думку, найгірше, що влада навіть не спробувала виборцю пояснити, як все відбуватиметься. Понад те, члени виборчих комісій також не розуміють, що діється.

За словами блогера, громадського активіста Юрій Ситник, явка на цих виборах досить низька.

- Цей прогноз, що люди розуміють, що немає з чого вибирати, поки що підтверджується. Вибори без виборів полягають в тому, що до вибору пропонують олігархічні проекти, які не міняють своєї суті. Тому люди увесь час розуміють, що стають на ті самі граблі, - каже він.

За його словами, хіба дві-три партії не можна назвати олігархічними проектами. Або можна підозрювати, але не можна так стверджувати.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу