Відкрилися українсько-американські військові навчання на Львівщині (відео)

13:41 20 липня 2015 р.

Сьогодні, 20 липня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась офіційна церемонія відкриття масштабного українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Репід Трайдент - 2015».

Цього року кількість учасників навчання рекордна – понад 1800 військовослужбовців з 18 країн світу. Військові підрозділи, окрім України та США, надіслали Королівство Бельгія, Болгарія, Канада, Естонія, Грузія, Німеччина, Великобританія, Латвія, Литва, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія, Швеція, Туреччина.

Під час виконання державних гімнів України та США на щогли підняли прапори обох країн. Прапор України піднімали військовослужбовці Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національної гвардії, які залучаються до навчання у складі українського контингенту, а прапор Сполучених Штатів – бійці 173-ї парашутно-десантної бригади командування Сухопутних військ США в Європі.

Співкерівники навчань – з українського боку полковники Олександр Сивак, та з американської – полковник Фред Рензі, здійснили обхід підрозділів країн-учасниць та привітали військових з початком навчань.

– Присутність тут сьогодні такої потужної когорти наших партнерів і товаришів по зброї засвідчує широку міжнародну підтримку у боротьбі українського народу за суверенітет і територіальну цілісність України як демократичної європейської держави, – звернувся до військовослужбовців полковник Олександр Сивак. – Зростання цієї підтримки засвідчує й безпрецедентний масштаб навчань, що проводяться нині не лише на базі Міжнародного центру миротворчості й безпеки, але й єднають в оперативній взаємодії командно-штабного навчання потужні військові навчальні центри Європи. До наших навчань сьогодні прикута увага не лише військових фахівців, але і всього українського суспільства та світового співтовариства – усіх тих, хто щиро переживає за відновлення миру в Україні, встановлення дієвих механізмів і гарантій непорушності принципів мирного співіснування в сучасному світі. Варто відзначити, що сьогодні в строю серед українських військовослужбовців чимало тих, хто за минулий рік здобули цінний досвід бойових дій на сході України і готові цим досвідом поділитися з користю для усіх учасників навчань.

Метою навчання «Репід Трайдент-2015» є підготовка штабів і підрозділів багатонаціональної бригади до ведення стабілізаційних дій в рамках оборонної операції оперативного командування з використанням досвіду проведення антитерористичної операції на сході України.

У контексті навчання будуть розглядатися окремі аспекти інформаційних операцій, як засобу стабілізації обстановки. Також накопичуватиметься досвід щодо організації та проведення заходів міжнародного військового співробітництва такого рівня.

Найбільша група – українська, яка складає близько 800 офіцерів та курсантів Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військової академії з міста Одеса, Морської піхоти України та Національної гвардії України.

Серед закордонних учасників найбільша група від армії США – близько 500 осіб.

Навчання триватиме два тижні на різних ділянках військового полігону Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ. Під час практичних занять використовуватиметься майже 900 одиниць зброї та близько 130 військових автомобілів і бойових машин.

Про це повідомила прес-група навчань.

 

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу